Last Product Reviews

There are not Product Reviews yet.

Yeni ürünler

iqos mesh Yeni

İQOS Mesh Yeni İQOS

949,90 ₺

IQOS Mesh cihazı, kabaca bütün bir gün boyunca tek bir şarjla dayanabilir, elbette bu kullanımın durumuna bağlı olarak değişebilir. Ancak bu cihazın bir mikro-USB kullanarak 90 dakika içinde tam olarak şarj olacağı göz önüne alındığında, IQOS Mesh cihazınız olmadan asla geçmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. 

iqos perpa Yeni

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

1.399,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım Yeni

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

1.199,90 ₺

Yeni IQOS 3 Multi, ekipmanın bulunduğu dünyadaki 43 eyaletten yetişkin tüketicilerin geri bildirimleri üzerine geliştirilmiştir. Yeni IQOS daha dayanıklı, kompakt ve kullanımı kolaydır.Aynı kalan, yanmayı ortadan kaldıran tütün ısıtması için birinci sınıf teknolojidir. Devam eden bilimsel testler, toksinlerin üretimini azalttığını ve geleneksel sigaralara kıyasla daha düşük sağlık riskini oluşturduğunu göstermiştir.Her gün 10.000 kişi sigarayı bıraktı ve bunun yerine IQOS tütün ısıtma sistemi kullandı. iqos 3 multi perpa istanbul kapıda ödeme gün içerisinde teslimat imkanı.

IQOS 3 Sigara Yeni İQOS 3 Yeni

IQOS 3 Sigara Yeni İQOS 3

1.399,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.