Wotofo Serpent Sub 22 Tank Atomizer 3.5ml

Wotofo Serpent Sub 22 Tank Atomizer 3.5ml 22mm Çap | 3,5ml Likit Kapasitesi | 510tip Bağlantı

299,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wotofo Serpent Sub 22 Tank Atomizer 3.5ml

Wotofo Serpent Sub Tank, 22mm versiyon ve 25mm versiyon olmak üzere iki farklı versiyona sahiptir. Özellikle aroma üretimi için tasarlanmıştır. Üst dolum sistemi ve çift ayarlanabilir alt hava akışı özelliklerinin yanı sıra, alt tank ayrıca bir ısı önleyici geniş delikli damla ucu kullanır. 22mm sürümü için 3.5ml ve 25mm sürümü için 5ml.

Likit Kapasitesi: 3.5ml
Yükseklik / Genişlik: 22mm(D) x 41mm(L)
Coil: 0.5ohm (no more than 40W)
Material: stainless steel, pyrex glass
Tip: 510

Wotofo
STP1856579144
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri