Wismec Predator 228 REUX Elektronik Nargile

Wismec Predator 228 REUX Elektronik Nargile 228W Çıkış Gücü | 2 x 18650 Pil ile çalışır | 25mm Atomizer Çapı | 6ml Likit Kapasitesi

659,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec Predator 228 Mod

Ürün Tanıtımı:
Predator 228 iki adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve maksimum çıkışı 228W/50A’e kadar ulaşabilir. Kaplanmış USB girişlerinin uygulanması sayesinde 2A hızlı şarj özelliğine sahiptir. Güncellenebilir yazılımı ile birlikte ayrı bir batarya gücü doğru şekilde tespit edilebilir. Dahası, RC (reverse charge) adaptörü sayesinde Predator 228 diğer elektronik aletlerinizi şarj edebilmeniz için bir güç kaynağı işlevinde kullanılabilir.

Ürün Özellikleri (Wismec Predator 228):
● 2x 18650 Pil ile Çalışır (paket içeriğine dahil değildir)
● Watt Aralığı: 1 - 228W
● Sıcaklık Aralığı: 200 - 600F / 100 - 315C
● Maksimum Şarj Akımı: 2A
● Çıkış Voltaj Aralığı: 0.5 - 9V
● Rezistans: 0.05 - 1.4 ohm ( TC Modları ), 0.1 - 3.5 ohm ( VW Modu )
● Çıkış Modları: VW / TC - Ni / TC - Ti / TC - SS / TCR Modu
● Materyal: Çinko Alaşım
● Bağlantı Parçası: 510

Ürün Detayları (Wismec Predator 228)

Marka: Wismec
Tür: Elektronik Sigara Aksesuarı
Aksesuar Tipi: MOD
Model: PREDATOR 228
Materyal: Çinko Alaşım
Mod: Sıcaklık Kontrol Modu, VV/VW Modları
Modun Watt Aralığı: 200W üzerinde
Ayarlanabilir Voltaj Aralığı: 0.5 - 9V
Sıcaklık Kontrol Aralığı: 200 - 600F / 100 - 315C
Batarya Tipi: 18650
Batarya Adedi: 2 Adet (paket içeriğine dahil değildir)

-----------------------------------------------------------------------------------

Wismec Reux Atomizer

Ürün Tanıtımı:
Yenilikçi tasarıma sahip bir atomizer olan REUX, hem kurulu haldeki değiştirilebilir iç atomizerlerle hem de kendiniz kurabileceğiniz RTA’lar ile birlikte çalışabilir. RX serisi iç atomizerler yüksek watt altında çalışabilirler. Bunun yanında birçok RTA kurulum alanı seçeneği arasından isteğinize göre seçim yapabilirsiniz. Sökülebilir yapısının yanı sıra, üstten dolum ve alt hava akımı kontrolü özellikleri REUX’u kullanım açısından pratik, görünüm açısından da oldukça şık kılar.

Ürün Özellikleri (Wismec Reux):
Rezistans: 0.15 ohm, 0.5 ohm
Kapasite: 6ml
Çap: 25mm
Üstten Dolum
Ayarlanabilir Alt Hava Akımı
Materyal: Paslanmaz Çelik ve Cam

Ürün Detayları (Wismec Reux):
Marka: Wismec
Model: REUX
Tür: Atomizer
Materyal: Paslanmaz Çelik, Cam
Tank Kapasitesi: 6.0ml
Rezistans: 0.15ohm, 0.5ohm
Bağlantı Parçası: 510
Çap: 25mm

Wismec
STP1267422843
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri