Wismec Reuleaux RX Machina Elektronik Sigara

Wismec Reuleaux RX Machina Elektronik Sigara Mekanik Mod | 20700/18650  Pil Seçeneği 

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec Reuleaux RX Machina Elektronik Sigara

Reuleaux RX Machina, alt pres yapısı yangın butonlu, çekici bir reçine ve plastik dekoratif boruya sahiptir. Ya 20700 veya 18650 hücreli (kılıflı) kullanabilirsiniz.
Ve Giyotin büyük karmaşık bobinler için yenilikçi 2-post giyotin tarzı inşa güvertesi ile 24 mm RDA atomizer olduğunu. Ayarlanabilir yan hava akımı ve altın kaplama alt doldurma pimi ile birlikte harika bulutların keyfini çıkarabilirsiniz.

Wismec
STP2090509510
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri