Wismec GNOME King with SINUOUS RAVAGE230 Elektronik Sigara

Wismec GNOME King with SINUOUS RAVAGE230 Elektronik Sigara 230W Maksimum Çıkış | 2 Adet 18650 Pil ile Çalışır | 5.8ml Likit Kapasitesi | 

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec GNOME King with SINUOUS RAVAGE230 Elektronik Sigara


SINUOUS RAVAGE230, geleneksel e-cigs'lerden farklı olarak, 1.45 inç büyük renkli ekran ve 510 güncellenmiş merkezi ile bizi etkiliyor. Çift değiştirilebilir 18650 hücrelerle güçlendirilmiş SINUOUS RAVAGE230, 230 watt'lık çıkış gücü ve 2A hızlı şarj yeteneğine sahip. Eşsiz taç kalıplama şekli ve mükemmel renk şemasına sahip olan, yepyeni WM-M bobini ve güncellenmiş WM01 bobinini kullanan muhteşem GNOME King atomizer, SINUOUS RAVAGE230 ile mükemmel bir görünüm ve performans açısından bir araya getirilebilir.

Wismec
STP1280771895
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri