Wismec LUXOTIC NC Elektronik Sigara

Wismec LUXOTIC NC Elektronik Sigara 250W Maksimum Çıkış | 2 Adet 18650/20700 Pil ile Çalışır | 

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec LUXOTIC NC Elektronik Sigara

LUXOTIC serisinin yeni bir üyesi olan LUXOTIC NC, JayBo tarafından tasarlanan bir başka şaheser. Çift 18650/20700 pillerle uyumlu olan LUXOTIC NC, size eşsiz bir vaping deneyimi sunmak için ayırıyor. Seri ve paralel olarak isteğe bağlı çıkış modunu sunan, cihazı daha güvenli ve güvenilir hale getiren çoklu koruma sistemleri uygulanır. Sökülebilir yapı ve Clapton 0.28ohm bobin ile, Guillotine V2, LUXOTIC NC ile bulut takibi için mükemmel bir çifttir.

Wismec
STP1562862391
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri