Wismec Sinuous P228 with Elabo Kit Elektronik Sigara

Wismec Sinuous P228 with Elabo Kit Elektronik Sigara 18650 Pil uyumluluk | 228W Güç Aralığı | 4,6ml Likit Kapasitesi | 25mm Atomizer Çapı | Powerbank Özelliği

599,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Sinuous P228, maksimum çıkışı 228W / 50A'ya ulaşan çift değiştirilebilir 18650 hücreler tarafından desteklenmektedir. Kaplamalı USB portları kontağının uygulanması, 2A hızlı şarjı gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Ve ayrı bir pil gücü, yükseltilebilir bellenim aracılığıyla doğru bir şekilde algılanabilir. Ayrıca, RC (ters şarj) adaptör yardımıyla, Sinuous P228 diğer elektronik cihazları şarj etmek için bir güç bankası olarak hizmet verebilir. Geri çekilebilir üst dolum çözümü ve yenilikçi çocuk kilidi sistemi ile Elabo, Sinuous P228'e mükemmel uyum sağlar.
Wismec
STP1139901269
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri