Wismec Motiv Elektronik Sigara

Wismec Motiv Elektronik Sigara 2ml Likit Kapasitesi | 2200mAh Batarya Kapasitesi | Güncellenebilir Yazılım

249,90 ₺
224,91 ₺ 10% kazanın
Vergi dahil
Renk
Adet

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Wismec Motiv Elektronik Sigara


Dahili Atomizer ile birlikte Oval Biçimli Cihaz
Eşsiz Sızıntı Karşıtı Sistem
Tercihinize Göre Göz Alıcı Renk Seçenekleri
7 Değiştirilebilir Renkte Gösterge Işığı
2ml Likit Kapasiteli Tasarım
Ürün Tanıtımı
Kaliforniya’da tasarlanan ve Wismec’in ilk dahili atomizere sahip cihazı olan Motiv, 2ml likit kapasitesi ile birlikte sızıntı karşıtı sisteme sahiptir. Kompakt boyutuna rağmen etkilidir, özel tasarlanmış dekoratif kapak ile birlikte modern yapısı cihazın kullanımını kolay, görünümünü ise şık kılar. Tercihinize göre farklı göz alıcı renk seçenekleri mevcuttur, yeni eklenmiş 7 değiştirilebilir renkteki gösterge ışığı sayesinde Motiv oldukça popüler ve eşsizdir.
Motiv
Ağızlık
Dekoratif Kapak
Üst Kapak Parçası
İç Atomizer
Batarya
Ürün Detayları
Yükseklik: 132.6mm
Çap: 29mm
Batarya Kapasitesi: 2200mAh
Atomizer Kapasitesi: 2ml
Temel Özellikler
Dahili Atomizer ile birlikte Oval Biçimli Cihaz: Eşsiz tasarımlı cihaz sızıntı karşıtı sisteme sahiptir ve kullanımı kolaydır. Dekoratif kapak sayesinde Motiv cihazı daha şık bir görünüm kazanır.
Tercihinize Göre Göz Alıcı Renk Seçenekleri
5 farklı renk seçeneği mevcuttur, tercihinize göre bunlardan birini seçebilir ve Motiv cihazının keyfini sürebilirsiniz.
Değiştirilebilir Renkler ile Gösterge Işığı
Cihaz kapalı durumdayken gösterge ışığını kapatmak veya mavi, yeşil, indigo, kırmızı, mor, sarı ve beyaz renkleri arasında geçiş yapmak için ateşleme tuşuna uzun basın.
Çift Devreli Koruma
Cihazda iki devre koruması sistemi vardır, bu sayede cihaz aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda kendini korur.
Üst Hava Akımı Kontrolü
Dekoratif kapağın altındaki hava akımı kontrol halkasını saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürerek hava akımını ayarlayabilir ve farklı deneyimler elde edebilirsiniz.
Üstten E-likit Dolum Sistemi
Dekoratif kapağı basitçe çıkarın ve üst kapak parçasını sökün. Daha sonra kavisli boşluğa likidinizi doğrudan enjekte edebilirsiniz.

Not:
1. Lütfen ilk kullanımdan önce iç atomizere birkaç damla likit damlatın.
2. Lütfen taşma sorunu yaşamamak için maksimum işaretini geçecek kadar likit doldurmayın.
Yepyeni DS İç Atomizerler & Kolay İç Atomizer Değişimi
Yeni çıkan DS NC 0.25ohm ve DS Dual 0.25 iç atomizerler size farklı e-sigara deneyimleri sunar. Ayrıca iç atomizer değişimi kolayca gerçekleştirilebilir.

Not: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Yalnızca pamuk veya kuru bir bez yardımıyla ovun.
Şarj
Motiv cihazını USB girişinden USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak şarj edebilirsiniz. Cihaz tamamen şarj olduğunda tuş ışığı sönecek.
Paket İçeriği
1x Motiv
1x DS NC 0.25ohm
1x DS Dual 0.25ohm
1x Kullanım Kılavuzu

Wismec
STP2100761397
4 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Wismec Motiv Elektronik Sigara

Wismec Motiv Elektronik Sigara 2ml Likit Kapasitesi | 2200mAh Batarya Kapasitesi | Güncellenebilir Yazılım

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: