Wismec Vicino Atomizer

Wismec Vicino Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap

169,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec Vicino Atomizer Parametreleri:

Uzunluk: 59.5 mm
Çap: 22 mm
Kapasite: 3.5ml

Wismec Vicino Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Vicino Atomizer (0,2ohm bobin-coil ile)
1 x Amor Yedek coil (0,2 ohm)
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Anti-fake sticker

Wismec
STP1420974567
1 Öğe

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Wismec Vicino Atomizer

Wismec Vicino Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: