Vaporesso Target Mini Kit Elektronik sigara Seti

Vaporesso Target Mini Kit Elektronik sigara Seti 1400 mAh Batarya - 40 Watt - TC (Ni/SS/Ti) TCR Modlar - 2ml Likit Kapasitesi

479,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Target Mini Kit Elektronik sigara Seti

Vaporesso Target Mini Kit

Target Mini Kit, kullanıcılarına iyi bir e-sigara deneyimi sunan, taşınabilirliği yüksek bir cihazdır. Daha büyük ve geniş modlar ile alabileceğiniz buharı Target Mini Kit ile elde edebilirsiniz.

Target Mini kit, Target Mini Mod, Guardian Tank, Ccell seramik coil, dahili 1400mAh batarya ve orijinal USB kablodan meydana gelir. İhtiyacınız olan her şey kit içeriğinde mevcuttur.

Target Mini Mod:

Ergonomik tutuş ile birlikte minyatür, avuç içi boyutundaki tasarım

5-40W VW/TC (Ni, SS, Ti) TCR

Dijital Menü Ekranı

1400mAh Dahili Batarya

Altı Farklı Renk Seçeneği

Guardian Tank

Taşma sorunu asla yaşanmaz

Coil haznenin içerisindeyken üstten dolum özelliği

Daha temiz bir e-sigara deneyimi için sızıntı karşıtı tasarım

İkisi bir arada hazne (DTL/MTL)

TPD-uyumlu

Çiftli çocuk kilidi mekanizması

Patentli Ccell Seramik Coil

Maksimum tat

Yanık pamuk ve yanık tadı yok

Daha uzun ömür

CCell Teknolojisi

Diğer E-sigaralardan Küçük, Ancak Onların Özelliklerine Sahip

daha ergonomiktir. Üstten dolum ve sızıntı karşıtı özelliklerine sahip olan Guardian Tank ile hazneyi doldururken ortalığın kirlenmesine veda edin. 40W’a kadar yükseltilebilen gücü ile, oldukça tatmin edici bir performans sunar.

Target Mini ek olarak dahili bir bataryaya sahiptir, bu özellikle e-sigara kullanmaya yeni başlayan kullanıcılar için kolaylık sunar. Kompakt boyutuna rağmen, Target Mini dijital ekrana ve kullanıcıların kendi isteklerine göre cihazı özelleştirebileceği tuşlara sahiptir.

Target Mini Kit ayrıca kit cebinizdeyken olabilecek yanlışlıkla basma işlemlerini veya çocukların cihazla oynamasını engellemek adına çift kilitli mekanizmaya sahiptir.

Guardian Tank

Guardian Tank mümkün olabildiğince basit çalışmak üzerine tasarlanmıştır: üst dolum sistemi, üst hava akımı ve üst kısımdan coil değişimi gibi özellikleri ile Guardian Tank likit doldururken veya coil değiştirirken ellerinizin temiz kalmasını garanti altına alır. En önemlisi, Guardian Tank ile asla taşma sorunu yaşamazsınız.

2ml TPD-uyumlu hazne ayrıca kazara açılmalara karşı yenilikçi çocuk kilidi mekanizmasına sahiptir.

Üstten Dolum

Üst Hava Akımı Kontrolü

Üst Kısımdan Coil Değişimi

TPD-uyumlu

2ml Likit Kapasitesi

Çift Çocuk Kilidine Sahip Mekanizma

CCELL-GD

Vaporesso
STP2085655943
3 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Vaporesso Target Mini Kit Elektronik sigara Seti

Vaporesso Target Mini Kit Elektronik sigara Seti 1400 mAh Batarya - 40 Watt - TC (Ni/SS/Ti) TCR Modlar - 2ml Likit Kapasitesi

Write your review