Vaporesso Target Pro Spirals Tank Elektronik Sigara

Vaporesso Target Pro Spirals Tank Elektronik Sigara 75W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 2ml Tank Kapasitesi |  Dijital Ekran | Ayarlanabilir Mod

599,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Target Pro Mod Parametreleri:

Çıkış gücü: 5W - 75W 
Uygun atomizer ohm: VT: 0.05ohm - 1.0ohm; VW: 0.15ohm - 3ohm 
Bekleme Akımı: 50uA'dan daha düşük 
Gerilim aralığı: 0 - 9V 
Akü hücresi türü: 1x 18650 pil (dahil değil) 
Döküm: Çinko Alaşımlı ve Paslanmaz çelik 
Bağlantı tipi: 510 
Ekran: Oled Ekran

Smok Spirals Tank Atomizer Parametreleri:

Boyut: 22 mm x 48 mm 
Kapasite: 2 ml 
Malzeme: SS Paslanmaz çelik 
Bağlantı tipi: 510
Yeni büyük coil kafası 
Ayarlanabilir küçük boyutlu hava yuvaları 
Uzatılmış delrin drip tip
Üst dolum sistemi

Smok Spirals Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Smok Spiral Tank
1 x 0.6ohm çift çekirdekli coil (önceden takılmış)
1 x 0.3ohm çift çekirdekli coil yedek
1 x RBA bobin (tek helezonik güverte-deck)
1 x Yedek cam tüp
1 x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

Vaporesso
STP1108274144
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri