Vaporesso Veco Solo Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Veco Solo Kit Elektronik Sigara 1500mAh Batarya Kapasitesi | 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap

239,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Veco Solo Kit Elektronik Sigara Parametreleri:

Pil: Lityum 1500 mAh (dahili) 
Döküm: Çinko alaşımlı ve paslanmaz çelik 
Kapasite: 2ml TANK
Renk: Seçeneklerde belirtilmiştir

All in one hepsi bir arada elektronik sigara tasarımı
Ayarlanabilir üst hava delikleri
Sızdırmayan tasarım
Kolay üst dolum
ECO Universal Coil
Özel tasarım drip-tip ve pyrex cam
Çinko alaşımı ve paslanmaz çelikVaporesso Veco Solo Kit Elektronik Sigara Paket İçeriği:


1 x VECO PLUS SOLO Önceden kurulmuş coil olan ECO Universal Coil 0,2 ohm
1 x Ekstra ECO Universal Seramik Bobin-Coil 0,3 ohm
1 x USB Şarj Cihazı Kablosu

Vaporesso
STP1468159267
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri