Vaporesso Revenger Elektronik Sigara

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara 220W Maksimum Güç Seviyesi | 5ml Likit Kapasitesi | 510 Bağlantı

649,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Revenger elektronik sigara seti Vaporessonun ürettiği en kaliteli e-sigara cihazlarının başında gelmektedir. Atomizer olarak yeni nesil 5 ml lik, NRG tank kullanılan ve Omniboard 2.0 ile üretilen model devrim niteliğindeki ML tasarımı ile dikkat çekmektedir NRG tank özel olarak tasarlanan ısı yalıtım sistemi ile alt bölümdeki ısıyı drip tip kısmına mümkün olduğunca azaltarak iletir. Ağızlık yani drip-tip ısınma problemleri minimum seviyeye indirilmiş olur. Ayrıca hızlı şarj olabilen cihaz ile pillerinizi kısa sürede doldurabilirsiniz. Ekrana bakarak pillerinizin dolum sürelerini kontrol edebilir ve görebilirsiniz. Revenger , Vaporesso’ nun yeni GT coilleri ile uyumludur. Bu coillerde farklı bir pamuklama sistem kullanılmaktadır ve e-likitlerideki aromayı daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır.

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Parametreleri

Revenger TC MOD Parametreleri:

Boyutlar: 89 x 45 x 28mm 

Watt Aralığı: 5W - 220W 

Gerilim aralığı: 0-9V 

Mod: Akıllı VW / VT (Ni200, SS, Ti) / TCR (M1, M2) / RCT / CCW / CCT / BYPASS 

Ekran: OLED 0.96 inç 

Pil: 2 x 18650 piller 

Bağlantı: 510 pin

Direnç Aralığı: 0.05 - 5ohm 

Sıcaklık Kontrol Aralığı: 100 ℃ -315 ℃ / 200F-600F

NRG Atomizer Tank:

Boyutu: 26.5 x 56mm 

Kapasite: 5ml 

Bobin: GT8-0.15ohm (50-110W); GT4-0.15ohm (30-65W)

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Paket İçeriği

1 x Revenger MOD 18650 (pilsiz)

1 x NRG tank

1 x GT8 0.15ohm (önceden takılmıştır)

1 x GT4 0.15ohm (yedek)

1 x Yedek Pyres Cam Tüp

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

Yedek parçalar

Vaporesso
STP1761234398
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri