Vaporesso Revenger Mini Elektronik Sigara

Vaporesso Revenger Mini Elektronik Sigara 85W Maksimum Güç Seviyesi | 3.5ml Likit Kapasitesi | 2500 mAh Pil Kapasitesi | 510 Bağlantı

549,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Revenger Mini elektronik sigara seti Vaporessonun ürettiği en kaliteli e-sigara cihazlarının başında gelmektedir. Atomizer olarak yeni nesil 3.5 ml lik, NRG tank kullanılan ve Omniboard 2.0 ile üretilen model devrim niteliğindeki ML tasarımı ile dikkat çekmektedir NRG tank özel olarak tasarlanan ısı yalıtım sistemi ile alt bölümdeki ısıyı drip tip kısmına mümkün olduğunca azaltarak iletir. Ağızlık yani drip-tip ısınma problemleri minimum seviyeye indirilmiş olur.  Revenger , Vaporesso’ nun yeni GT coilleri ile uyumludur. Bu coillerde farklı bir pamuklama sistem kullanılmaktadır ve e-likitlerideki aromayı daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır.

Vaporesso
STP2039681288
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri