Vaporesso Drizzle Vape Elektronik Sigara

Vaporesso Drizzle Vape Elektronik Sigara 1400mah Batarya Kapasitesi | 1.8ml Likit Kapasitesi | Üst Dolum Özelliği | Delrin Drip Tip

239,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Drizzle Vape Elektronik Sigara

Size en iyi MTL(ağızdan ciğere) e-sigara kitini getiriyoruz

Drizzle Vape Kit şık, modern tasarıma sahip, taşınması ve kullanımı kolay bir cihazdır. All-in-one stilindeki cihaz, en iyi Mouth to Lung(ağızdan ciğere) çekiş deneyimi için ayarlanabilir üst hava akımı hazne ile birlikte özel olarak tasarlanmıştır. ECO Universal Coil(EUC) kullanır, bu sayede kolayca iç atomizeri değiştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen ECO dostudur ve coilleri daha makul fiyatlara temin edebilirsiniz.

İçindeki dahili seramik EUC, size e-likitinizin sunacağı en iyi tadı getirmesi için tasarlanmıştır. Drizzle Vaping Kit ile rahatlayın!

Bir bakışta Drizzle Vape Kit

Şık, modern tasarım

Hafif ve taşıması kolay

En iyi ağızdan ciğere e-sigara deneyimi için ayarlanabilir üst hava akımı haznesi

Dahili 1000mAh şarj edilebilir pil

1.8ml hazne kapasitesi

Sızıntı önleyici tasarım

Basit üst dolum

Uygun fiyatlı EUC coiller

Kolay kullanım

Aşırı ısınmayı önleyen batarya güvenlik özellikleri

Drizzle Hazne Özellikleri

İçerisindeki ECO Universal Coil

Devrim Niteliğindeki Kolay Coil Değiştirme Sistemi

Tamamen Sızıntı Karşıtı Tasarım

Mükemmel Hava Akımı & Performans

Coil Değiştirmenin En Kolay Yolu

1. Tabanı sökün.

2. EUC’u tabandan çekip ayırın.

Coil Değiştirmenin En Kolay Yolu

3. Hazneyi baş aşağı çevirin ve yeni EUC’u takın.

4. Tabanı geri takın.

EUC, E-sigara coillerinde yeni bir ezber bozan!

Güçlü performans,

Daha düşük maliyet!

EUC e-sigara coil, favori e-likitinizin en saf tadı ile birlikte bulut boyutunda buhar üretmek için tasarlanmıştır. Coilin ana ısıtma elementi oldukça güçlüdür ve geniş bir ayar aralığında iyi bir performans sağlayabilir.

Eski Günler vs. EUC

En çok tartışılan konulardan birisi coillerin ne sıklıkla değiştirilmesi gerektiğidir. Her ne kadar kendi tercihinize bağlı olsa da, yeni bir coil ile daha iyi bir tada sahip olacağınız ve böylece daha iyi bir deneyim yaşayacağınız kanıtlanmıştır.

Dilediğiniz gibi değiştirin.

Eskiden olduğu gibi coili tamamen değiştirmek yerine, EUC ile birlikte sadece ısıtma elementinin olduğu küçük bir kısmı değiştirmeniz gerekir. Metal kılıfın değiştirilmesine gerek olmadığı için maliyetiniz önemli derecede düşer.EUC ile önemli miktarda para ve metali boşa harcamaktan kurtulacaksınız.

Hangi atomizerler EUC e-sigara coilleri ile birlikte çalışabilir?

Şu anda farklı performanslar için farklı rezistanslarda seramik ve klasik seçenekler mevcuttur.

EUC hakkında daha fazla bilgi

Patentli tasarımın kendisi metal kılıf seçeneği ile son derece uyumludur. Piyasada yaygın olarak tercih edilen atomizerlere uyarak doğru ayarda performans gösterir.

EUC Detayları

Klasik EUC Clapton 0.4Ω 40-50W (Dahil)

Klasik EUC Clapton 0.5Ω 35-40W (Ayrı olarak satılır)

Ceramic EUC SS316L 0.5Ω 25-35W (Dahil)

Drizzle Vape Kit kutusunun içinde ne var?

1 * Dizzle Kit

1 * Ceramic mini EUC coil 1.3ohm ile birlikte Drizzle Kit

1 * Ektra Klasik mini EUC coil 1.4ohm

1 * USB-Micro USB kablo

Vaporesso
STP1144279793
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri