Vaporesso Estoc Vape Tank Atomizer

Vaporesso Estoc Vape Tank Atomizer 4ml - 2ml | Sızdırmaz | Üstten Dolum | Hava Kanalı Ayarı

159,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Estoc Vape Tank Atomizer

Renk: Siyah
Boyut: 22mm x42 mm
Kapasite: 2ml yada 4ml

Vaporesso Estoc Vape Tank Atomizer Kutu İçeriği:1 adet Estoc Tankı (EUC seramik 0.5Ω bobin önceden takılmış)
1 adet Yedek Cam Tüp
1 adet Ekstra EUC Geleneksel 0.4ohm bobin-coil
2 adet Koruyucu Kapak

Vaporesso
STP1069422042
3 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün:

Ürün İncelemeleri