Vaporesso Veco Vape Tank Atomizer

Vaporesso Veco Vape Tank Atomizer Standart 2ml | Üstten Dolum | 22mm Çap

169,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Veco Vape Tank Atomizer

Sıvı kapasitesi: 2ml
Çap: 22 mm
Uzunluk: 48 mm drip tip dahil
Bağlantı tipi: 510 pin

Vaporesso Veco Vape Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x VECO TANK
1 x Ekstra Geleneksel Clapton 0.3ohm EUC bobin-coil
1 x Ekstra Pyrex Cam Tüp
2 x O-ringler
1 x Kullanım kılavuzu

Vaporesso
STP2070885063
2 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün:

Ürün İncelemeleri