Vaporesso Veco Plus Vape Tank Atomizer

Vaporesso Veco Plus Vape Tank Atomizer 4ml | Üstten Dolum | 22mm Çap

179,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Veco Plus Vape Tank Atomizer

Çap: 24.5 mm
Tank kapasitesi: 4 ml
Bobin-Coil : Seramik EUC Coil 0.6 ohm;
Geleneksel Clapton EUC Coil 0,2ohm

Vaporesso Veco Plus Vape Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x VECO Plus TANK (önceden kurulmuş EUC 0,2 ohm coil)
1 x Ekstra 0,6ohm EUC bobin-coil
1 x Ekstra Pyrex Cam Boru
2 x O-ringler
1 x Kullanım kılavuzu

Vaporesso
STP1904378343

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün:

Ürün İncelemeleri