The Milkman Pudding 10ml Elektronik Sigara Likiti

The Milkman Pudding 10ml Elektronik Sigara Likiti %100VG Muzlu Puding Aromalı Premium Likit.

49,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Pudding

Vaping Rabbit Premium e-likit serisinin diğer bir üyesi olan Pudding’de zengin ve lezzetli vanilyalı puding aroması tatlı limon aroması ile zenginleştirilmiştir. Tıpkı The Milkman’den beklendiği gibi bu ürünün de yüksek kalitesi beğeninizi kazanacak. Bu aromayı kesinlikle denemelisiniz.

 

Aroma Profili: Tatlı Limon, Vanilyalı Puding

VG/PG: MAX VG

The Milkman
STP1614392427
3 Öğeler

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
%100VG
Likit Aroması
Puding Aromalı Likit
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri