The Milkman The Milky O'S 10ml Elektronik Sigara Likiti

The Milkman The Milky O'S 10ml Elektronik Sigara Likiti %100 VG Sütlü Kurabiye Aromalı Premium Likit.

49,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

The Milkman The Milky O'S 10ml Elektronik Sigara Likiti

 

The Milkman bu sefer tüm zamanların en favori kurabiyesini kremalı milkshake ile karıştırdı ve kalbinizi fethedecek bu harika çikolatalı, sütlü, kurabiyeli ve kremalı aromayı ortaya çıkardı. Hatta bu e-likidi kullanırken yanında gerçek kurabiyeler ve milkshake tüketerek aromayı zenginleştirebilirsiniz. Yanında bir şey tüketip tüketmemek size kalmış, ancak her iki şekilde de Milkman’in bu Premium e-likidini seveceksiniz.

 

Aroma Profili: Kurabiye, Kremalı Milkshake

VG/PG: 100 VG

The Milkman
STP2138354379
15 Öğeler

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
%100VG
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri