The Milkman Churrios 10ml Elektronik Sigara Likiti

The Milkman Churrios 10ml Elektronik Sigara Likiti %100 VG Sütlü ve Ballı Tahıl Aromalı Premium Likit

49,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

The Milkman Churrios 10ml Elektronik Sigara Likiti

 

The Milkman yepyeni bir aroma ile geri döndü! Vaping Rabbit serisi Premium e-likitlerinin bir üyesi olan Churrios, bir e-likitten beklentilerinizi bambaşka bir boyuta yükseltecek. The Milkman, fırından yeni çıkmış churros (bir tür kızarmış hamur tatlısı) aromasını şeker ve tarçın ile birleştirdi ve markanın imzası olan taze süt ile kapladı. Tat alma duyunuzu harekete geçirecek bu muhteşem aromayı tüm gün kullanmak isteyeceksiniz.

 

Aroma Profili: Churros, Şeker, Tarçın, Süt

VG/PG: MAX VG

The Milkman
STP1191933093
15 Öğeler

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
%100VG
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri