GeekVape Tab 521 Voltaj Ölçüm Cihazı

Direnç Ölçüm Aralığı: 0.01 - 9.9Ω
199,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
Özellikler:

1. Ters pil koruma 
2. Düşük voltaj koruması 
3. Kısa devre koruması 
4. Kesici koruma 
5. düşük dirençli

Açıklama:

GeekVape 521 Tab Coil Master güvenlik derecesini artırmak ve kullandığınız mod için tehlikeli bir bobin inşa önlemek için tasarlanmış yeni bir cihaz.

Özellikler:

Direnç Ölçüm Aralığı: 0.01 - 9.9Ω 
düşük direnç oranı: 0.1Ω 
Bağlantı: 510 elastik direkleri 
Batarya: Lityum 18650, 3.7V (Piller ürüne dahil değildir) 

Ambalaj:

1 × GeekVape Dijital 521 Tab Coil Master

STP1271675555
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri