Coil Master DIY Kit V2 Elektronik Sigara Alet Seti

299,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Coil Master DIY Takımı V2

Eğer bobinleri sarmak için ihtiyacınız olan her şey bizim Coil Master DIY kiti V2 iyi organize edilmiş. 
Coil Master DIY Takımı V2 ile bobinleri sarmak ve her yerde vaping olabilir !!

1. 1 x çapraz pense 
2. 1 x Karga-burun pense 
3. 1 x Paslanmaz çelik katlanır makas 
4. 1 x Kalem çapraz Tornavida tarz 
5. 1 x Kalem düz tornavida tarz 
6. 1 x Seramik Cımbız (T1) öylesine sıkarken size bobinleri atabileceği 
7. 1 x Dirsek Cımbız tüm ayarlamalar yapmak için (T3). 
8. 1 Kanthel tel x 
9. 1 senin atomizörler direncini ölçmek için Ohm Metre x 
10. 1 x Sarma Kiti V3 
11. 1 x Silikon kauçuk kılıf

STP1643297438
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri