Elektronik Sigara Coil Tel Sarma Çubuğu

Paslanmaz çelik / 1.5mm + 2.0mm + 2.5mm + 3.0mm + 3.5mm Seçenekler
39,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Elektronik Sigara Coil Tel Sarma Çubuğu

Paslanmaz çelik / 1.5mm + 2.0mm + 2.5mm + 3.0mm + 3.5mm Seçenekler

Kanthal tel sarım kılavuz çubuğu , farklı kalınlıkta telleri dilediğiniz 5 ferklı bobin kalınlığı ile sarmak için özel olarak üretilmiş bir aparat,  

Ürünler tamamen esigara için üretilmiştir. 

Paket içeriği  5  farklı kalınlığa sahip kılavız çubuk. 

Elektronik Sigara Coil Tel Sarma Çubuğu

STP1107452989
67 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri