Coil Master DIY Kit V3 Elektronik Sigara Alet Seti

13 parçadan oluşan Profesyonel DIY Sistem | New Version
449,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Coil Master DIY Kit V3 Elektronik Sigara Alet Seti

1. 1 x Diagonal pliers
2. 1 x Needle-nose pliers
3. 1 x Stainless steel folding scissors
4. 1 x Pen styled Phillips screwdriver
5. 1 x Pen styled Flathead screwdriver
6. 1 x Ceramic Tweezer (T1)
7. 1 x Elbow Tweezer (T3)
8. 1 x 10 ft 24 GA Kanthal A1 Wire
9. 1 x 521 Mini Tab
10. 1 x Coiling Kit V4
11. 1 x Silicon rubber case for jigs
12. 1 x T styled HEX screwdriver (◇1.25mm, ◇1.5mm, ◇2.0mm)
13. 3 x Japanese Organic Cotton

STP1965278047
2 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri