Smok G-PRIV 220W Kit Elektronik Sigara

Smok G-PRIV 220W Kit Elektronik Sigara Dijital Ekran | 1W - 220W Güç Aralığı | Dokunmatik Ekran | 2 x 18650 Pil ile çalışır | 5.0ml Likit Kapasitesi

789,90 ₺
Vergi dahil
Atomizer Rengi
Batarya Rengi
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok G-PRIV 220W Kit Elektronik Sigara

G-PRIV 220’den yepyeni dokunmatik ekranlı e-sigara deneyimi. Yüksek gücün farkına varmanız açısından, iki adet harici pil ile güçlendirilmiş G-PRIV 220’nin sürekliliği ve performansı mükemmeldir. Süper geniş 2.4inç dokunmatik ekranı ve ekran kilit butonu sayesinde cihazın kullanımı daha pratik bir hale gelir. TFV8 Big Baby ile birleştirilen G-Priv, cihazı daha kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayacak dokunmatik ekran devrimi ile birlikte size kendinizi özel hissettirecek.

KİT İÇERİĞİ

1x G-Priv 220 Mod

1x TFV8 Big Baby Tank

1x V8 Baby-X4 Core (kurulu halde)

1x V8 Baby-T6 Core

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

DETAYLAR

- TFV8 Big Baby Tank

5.0ml Kapasite

56mm Yükseklik 24.5mm Çap

60g Ağırlık

Materyal: Paslanmaz Çelik

Bağlantı Parçası: 510

- G-Priv 220 Mod

220W Çıkış Gücü

85mm Yükseklik 58.5mm Genişlik

28mm Derinlik

Ağırlık: 202g

Materyal: Çinko Alaşımı

Güç Aralığı: 1-220W

Standby Akımı: <650uA

Voltaj Aralığı: 0.35 - 8.0V

Rezistans Aralığı: 0.1 - 3.0ohm (VW) / 0.06 - 3.0ohm (TC)

Sıcaklık Aralığı: 200 - 600F / 100 - 315C

BİLEŞENLER

EŞSİZ GÖRÜNÜM

Modern görünüm ve tasarım, süper çıkış gücü, süper fonksiyonlar ve göz alıcı şıklık. Kesinlikle herkes için en iyi seçim.

DAHA PORTATİF

Arka kapak karbon fiber materyalden yapılmıştır, çinko alaşıma göre %20 daha hafif ve 20 kat daha dayanıklıdır.

KIRILMAYA KARŞI DAYANIKLI EKRAN

G-Priv 220’nin ekranı çeşitli testlerden geçmiş güçlendirilen cam malzemeden yapılmıştır. 2.4inçlük geniş boyutu ile darbelere karşı dayanıklıdır.

EKRAN KİLİDİ TUŞU

Normal modlarda ekranı kilitlemek veya kilidini açmak için birkaç kez basıp basılı halde tutmanız gerekir ki bu işlem oldukça zahmetlidir. G-Priv 220’de ise ekran kilidi butonu sayesinde bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Ekranı açmak veya kapatmak için tuşa bir kere basın, her iki durumda da cihazı ateşleyebileceksiniz.

Ekranı kilitlemek için tuşa basın ve 0.2s kadar basılı tutun, bu durumda da cihazı ateşleyebilirsiniz

EKRAN KİLİDİ TUŞU

Ateşleme butonuna 3 kez hızlıca basın, artık kilit sayesinde ateşleme yapamayacaksınız.

3 kez daha basarsanız, kilidi açıp ateşleme yapabilirsiniz.

DOKUNMATİK EKRAN ÜZERİNDEKİ YUKARI/AŞAĞI TUŞLARI

Standart cihazların yukarı/aşağı tuşlarına kıyasla, dokunmatik ekran üzerinde yer alan tuşlar sayesinde cihazı kullanmak daha pratik ve kolaydır. Hassas ve büyük dokunmatik ekran alanı kolayca kullanılabilir, bir işlem yapılmadığında ise ekran kararır.

2.4” SÜPER DOKUNMATİK EKRAN

İlk dokunmatik ekranlı mod olan G-Priv 220’yi size şiddetle tavsiye ediyoruz. 2.4” dokunmatik ekranı sayesinde cihazın kullanımı oldukça kolaydır. Cihaz açık haldeyken güç veya sıcaklık değeri ayarlanabilir. Ayrıca 12 saniye kesintisi özelliğine ait halka biçimindeki sayacı ekranda görebilirsiniz

2.4” SÜPER DOKUNMATİK EKRAN

Ek olarak, ana menü ve alt menülerin okunması oldukça kolaydır, kullanım bilgilerinizi pratik bir şekilde yönetebilirsiniz. Ekran ürün adı, bilgi & zaman ekranı, dual batarya ömrü, VW modu, TC modu, maksimum çekiş ve ayarları gibi parametreleri gösterir.

ALT MENÜ EKRANI

VW Modu

“VW Modu” çekiş etkilerini, watt değerini ve aktif VW modunu içerir.

TC Modu

“TC Modu” coil tipini, ön ısıtma watt değerini, Adj-TCR ve başlangıç OHM ayarlamalarını gösterir.

ALT MENÜ EKRANI

Çekiş Ayarları

“Puff Settings” yapmış olduğunuz çekiş sayısını, eğer ayarladıysanız çekiş limitinizi ve çekiş sayısını sıfırlama fonksiyonunu gösterir.

Ayarlar

“Settings” ürün modelini, ekran zaman aşımını, saati ve reset fonksiyonunu gösterir.

ELDE KONFORLU TUTUŞ

G-Priv’in basit ve modern gövde tasarımı, ergonomikliği ile birlikte elde tutuşu oldukça rahattır.

220W ÇIKIŞ GÜCÜ

G-Priv’in maksimum çıkış gücü 220W olarak ayarlanabilir. Micro USB şarj girişi sayesinde bataryaları sık sık değiştirmeniz gerekmez.

TFV8 BIG BABY AİLESİ

V8 Baby-X4 (Kurulu Halde)

0.15ohm dörtlü coil.

30-70W / En iyi: 45-60W

V8 Baby-T6 (Opsiyonel)

0.2ohm altılı coil.

40-130W / En iyi: 70-90W

ÜST DOLUM SİSTEMİ

Üst dolum sistemi, likit dolum işlemini olabildiğince kolaylaştırır. Sızıntı karşıtı hazne sayesinde sızıntı sorununuz çözülecek.

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer elinizi üst kapağa bastırmak ve saat yönünün tersinde döndürmek için kullanın.

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

RBA NASIL KURULUR

1. Başlamadan önce, ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

2. RBA taban kısmını sökün.

3. Önceden sarılmış coili takın. Coili direkler arasına yerleştirin ve uçlarını vidalar etrafına sarıp sıkılaştırın. Coilin tek bir parça halinde merkezde sabitlendiğinden ve hava borusu ile birlikte sıralandığından emin olun, ayrıca coilin tabana değmemesine dikkat edin.

4. Fazlalık olan uçları kesin.

5. Bir parça pamuk kesin, çok az veya çok fazla olmamasına dikkat edin.

6. Pamuğu coilin ortasına yerleştirin.

7. Pamuğu belli bir açıda kesin, çok kısa veya uzun olmamasına dikkat edin.

8. E-likitiniz ile coili ıslatın ve pamuğu ayarlayın.

Uyarı: Cihaz ateşlenmeden önce coil rezistansları kontrol edilmelidir. Ayrıca rezistansın aynı kaldığından emin olmak için periyodik olarak tekrar kontrol edilmesi gerekir.

Smok
STP1711298506
1 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Smok G-PRIV 220W Kit Elektronik Sigara

Smok G-PRIV 220W Kit Elektronik Sigara Dijital Ekran | 1W - 220W Güç Aralığı | Dokunmatik Ekran | 2 x 18650 Pil ile çalışır | 5.0ml Likit Kapasitesi

Write your review