Innokin iTaste Kroma Vape System Elektronik Sigara

Innokin iTaste Kroma Vape System Elektronik Sigara 2000mAh Batarya  75W  2ml Likit Kapasitesi

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Innokin iTaste Kroma Vape System Elektronik Sigara
2000mAh Batarya | 75W | 2ml Likit Kapasitesi

Kroma Vape System Ürün Tanıtımı

Innokin Kroma Vape System - 75Watt, Ultra-Kompakt 72mm tasarım, Sıcaklık Kontrolü.
Innokin Kroma Vape System, 75W Aethon Sıcaklık Kontrol yonga seti(SS316L, Ni200, Titanium) ile güçlendirilmiştir.
Paslanmaz çelik 510 bağlantı parçası, cihaz Innokin SlipStream 2ml tank ile kullanıldığında uzunluğu düşürür, bu bağlantı parçası sayesinde tüm 510 atomizerleri kullanabilirsiniz.
Yüksek kalitedeki parlaklığı ile OLED ekran tüm önemli bilgileri açık şekilde gösterir ve ‘+’ – ‘-‘ düzenleyici butonlar sayesinde sıcaklığı veya wattı artırıp azaltabilirsiniz. 77
Kroma dahili 2000mAh batarya, 2Amp MicroUSB hızlı şarj özellikleri ile oldukça kompakt, hızlı ve güçlü bir cihazdır. Ayrıca cihazı şarj ederken de kullanabilirsiniz.

Innokin Kroma Vape Teknik Detayları:

Batarya: 2000mAh
Maksimum çıkış wattı: 75W
Maksimum çıkış akımı: 35.5A
Maksimum çalışma akımı: 27.5A
Maksimum çıkış voltajı: 7.5V
Atomizer Rezistansı: 0.1Ω (Minimum)
Sıcaklık Kontrol Modu: Ni (0.1-0.2 Ω), Ti (0.1-0.5 Ω), Paslanmaz Çelik 316L (0.2-1.0 Ω) coilleri tavsiye edilir.
Önemli Uyarı: Sıcaklık Kontrolü modu yalnızca TC (Temperature Kontrol) coilleri ile uyumludur.

İnnokin
STP2029110670
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri