SMOK Koopor Beast Kit Elektronik Sigara

SMOK Koopor Beast Kit Elektronik Sigara 80w Çıkış gücü | 3.5ml Likit Kapasitesi | 18650 Uyumluluk

469,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

SMOK Koopor Beast Kit Elektronik Sigara

80W maksimum çıkış gücüne sahip olan KOOPOR Mini 2 mod, Brit Beast tank ile birleştirilerek KOOPOR Beast Kit oluşturulmuştur. Brit Beast tank alttan ayarlanabilir hava akımı tasarımını benimser, hava akımını tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. KOOPOR Beast Kit, şık, basit tasarımı ve kompakt boyutu sayesinde çeşitli açılardan kullanıma oldukça uygundur, bu sayede gönlünüzce keyfini çıkarabilirsiniz.

80W’A KADAR YÜKSEK GÜÇ ÇIKIŞI

KOOPOR Mini 2 cihazında VW/TC modları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz, çıkış gücü 60W’tan 80W’a kadar yükseltilebilir. Bu sayede daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.
ŞARJ VE GÜNCELLEME İÇİN MİKRO USB GİRİŞİ
Yazılım güncelleme, hata düzeltmeleri ve şarj gibi işlemler için USB girişini kullanabilirsiniz.

ÇİFT SÜRÜCÜLÜ SİSTEM

TC & VW MODLARI

KOOPOR Mini 2 VW ve TC modları arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. VW daha fazla buhar seven kullanıcılar için idealken, TC ise hiçbir şekilde yanık bir tat almamanızı sağlar.

MANYETİK TASARIM

KOOPOR Mini 2 manyetik batarya kapağına sahiptir. Herhangi bir alet kullanmadan kolaylıkla kapağı kaydırarak bataryaları değiştirebilirsiniz.

BRIT BEAST TANK

YÜKSEK MİKTARDA BUHAR İÇİN 510 AĞIZLIK

V şeklindeki hava akımı kanalına sahip 510 ağızlık kesinlikle birçok insanın hayran kalacağı farklılıkta bir e-sigara deneyimi sunacak. Çevre dostu plastik materyalden yapılan ağızlık çok yüksek miktarda buhar sağlayabilir. Ayrıca koni biçimindeki şekli de oldukça hoş görünür.

ALTTAN AYARLANABİLİR HAVA AKIMI SİSTEMİ

Brit Beast tank alt kısımda iki büyük hava boşluğuna sahiptir, hava akımını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

V8 BABY CORE

ÜST KAPAK DOLUM SİSTEMİ

Smok
STP1997290502
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri