Smok AL85 KIT Elektronik Sigara

AL85 mod ve TFV8 Baby atomizerin birleştirilmesi ile oluşturulmuş AL85 Kit, pürüzsüz hatlara ve dahili fonksiyonel butonlara sahiptir. 85W çıkış gücünün Cloud Beast TFV8 atomizer ile birleşiminin keyfini deneyimleyebilirsiniz.

499,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok AL85 KIT Elektronik Sigara

AL85 mod ve TFV8 Baby atomizerin birleştirilmesi ile oluşturulmuş AL85 Kit, pürüzsüz hatlara ve dahili fonksiyonel butonlara sahiptir. 85W çıkış gücünün Cloud Beast TFV8 atomizer ile birleşiminin keyfini deneyimleyebilirsiniz. Yalnızca tadını çıkarın.

Kutu İçeriği

1x AL85 Mod

1x TFV8 Baby Tank (3.0ml)

1x V8 Baby-Q2 Core (0.4ohm dual coil)(Kurulu Halde)

1x V8 Baby-Q2 Core (0.6ohm dual coil)

1x USB Şarj/Güncelleme Kablosu

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

AL 85 Mod Özellikleri

Boyut: 71x48x27mm

Ağırlık: 120g

Güç Aralığı: 1-85W

Voltaj Aralığı: 0.35 - 8.0V

Rezistans Aralığı: 0.10 - 3.00ohm (VW modu) / 

0.06 - 3.00ohm (TC Modu)

Sıcaklık Aralığı: 200-600F / 100-315C

TFV8 Baby Tank

Materyal: Paslanmaz Çelik

Boyut: 22x53mm

Ağırlık: 47g

Kapasite: 3.0ml

Bağlantı Parçası: 510

KOMPAKT BOYUT

Cihazın küçük bir boyutu vardır ve tek elde kolaylıkla tutulabilir. VW/TC/MEMORY modlarını destekler ve HARD/NORM/SOFT çekiş etkileri vardır. Kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

BATARYAYI YERLEŞTİRME

AL85, sahip olduğu üst batarya boşluğu ile diğer modlardan farklıdır. 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve pil değişimi oldukça kolaydır.

85W GÜÇ

AL85, sahip olduğu üst batarya boşluğu ile diğer modlardan farklıdır. 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve pil değişimi oldukça kolaydır.

DAHA DETAYLI KULLANIM BİLGİSİ

Açık ve anlaşılır OLED ekran tamamen yeni bir kullanım arayüzüne sahiptir. Ekranda sizin için daha fazla kullanım bilgisi mevcuttur, VW/TC/MEMORY modları, çekiş etkisi, voltaj, batarya ömrü rezistans değeri gibi bilgiler ekranda kullanılara sunulur. 

İpucu: Ekran üzerinde transparan bir koruyucu katman vardır, dilerseniz sökebilirsiniz.

AYARLANABİLİR HAVA AKIMI SİSTEMİ

Bu sistem size son derece açık bir çekiş getirecek. Hava akımı, atomizer tabanındaki halkanın döndürülmesi ile ayarlanabilir. 

TFV8 BABY İÇ ATOMİZERLERİ

ÜST DOLUM SİSTEMİ

Üst dolum sistemi, likit dolum işlemini olabildiğince kolaylaştırır.

Smok
STP1771403749
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri