Smok Stick AIO Elektronik Sigara

Smok Stick AIO Elektronik Sigara 1600mAh Pil Kapasitesi | 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap

229,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Stick AIO Elektronik Sigara


Boyutlar: 22 x 115mm 
Tank kapasitesi: 2ml 
Pil kapasitesi: 1600mAh 
Pil Modeli: 18500
Stick AIO , sızdırmaz özellikteki dahili cam tankıyla kalem stili bir tasarıma sahiptir. Üstteki dönerek çıkan coili yenileme için uygundur.
1600mAh pil kapasitesi, geniş vaping süresi sağlar ve akıllı LED göstergeleri ile çoklu koruma emniyet sistemi güzel bir kombinasyon sağlar. 
Stick AIO'nun mükemmel tasarımı ve performansı, buharcıları etkileyecektir.Smok Stick AIO Elektronik Sigara Paket İçeriği:


1x Stick AIO
1x 0.23 ohm çift sarım coil (önceden kurulu)
1x 0.23 ohm çift sarım coil
1x USB kablosu
1x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

Smok
STP1056041302
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri