Smok Stick Prince Baby Kit Elektronik Sigara

Stick Prince Baby 2000mAh batarya ve TFV12 Baby Prince tankın bir araya getirilmesi ile ortaya çıkarılmıştır. Geniş batarya kapasitesi elektronik sigara ihtiyacınızı karşılayacak. 4.5ml kapasiteli TFV12 Baby Prince ile e-likit dolum işleminizi sık sık yapmanıza gerek kalmayacak.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ürün Tanıtımı

 

Şık ve güçlü Stick Prince Baby işte karşınızda! Stick Prince Baby 2000mAh batarya ve TFV12 Baby Prince tankın bir araya getirilmesi ile ortaya çıkarılmıştır. Geniş batarya kapasitesi elektronik sigara ihtiyacınızı karşılayacak, LED göstergesi akıllı yardımcınız olacak ve ergonomik olarak tasarlanmış beşgen ateşleme butonu size daha iyi bir elde tutuş hissi verecek. Bunun yanında, 4.5ml kapasiteli TFV12 Baby Prince ile e-likit dolum işleminizi sık sık yapmanıza gerek kalmayacak.

 

Kit İçeriği

 

1x Stick Prince Baby

1x TFV12 Baby Prince Tank

1x V8 Baby-Mesh Coil 0.15ohm (Kurulu Halde)

1x V8 Baby-M2 0.25ohm Dual Coil

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Mesh Coil

 

Mesh coil devrim niteliğinde yeni bir buluştur ve elektronik sigara endüstrisindeki geliştirmelerin bir örneğidir. Coil içerisinde bir çeşit metal ızgara bulunmaktadır, bu sayede coilin ısınma alanı ciddi derecede genişler. Bu tarz bir coili kullandığınızda hızlı ısınma süreci ve çok yüksek buhar üretimi sizi kesinlikle şaşırtacak.

 

2000mAh Batarya Kapasitesi

 

Stick Prince Baby dahili 2000mAh bataryaya sahiptir, bu sayede mükemmel bir elektronik sigara deneyiminin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

 

Geniş E-likit Kapasitesi

 

TFV12 Baby Prince tankta yeni tasarımlı cam tüp kullanılmıştır. 4.5ml likit kapasitesi sayesinde uzun süreli elektronik sigara deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Taşınabilir Boyut

 

Stick Prince Baby yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir boyuttadır, cihazı kolaylıkla cebinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

 

Cobra Ağızlık

 

TFV12 Prince Baby tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur.

 

Batarya Ömrü Göstergesi

 

Stick Prince Baby size cihazınızın batarya durumunu açık bir şekilde gösteren LED özelliğine sahiptir. Örneğin LED ışık 15 kez yanarsa voltaj 3.3V’tan daha küçük demektir. Bu durumda cihazınızı şarj etmelisiniz.

 

Koruma Özellikleri

 

Stick Prince Baby cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliğine sahiptir.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

 

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

 

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

 

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

 

 

 

Smok
STP2064013878
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri