Smok X-Priv Baby Kit Elektronik Sigara

 Smok X-Priv Baby Kit Elektronik Sigara birçok açıdan kusursuz bir cihazdır. Cihazın 2300mAh dahili bataryası ve 80W güç çıkışı vardır. Kit içeriğinde yer alan TFV12 Big Baby Prince tank ve güçlü coilleri sayesinde derin ve zengin buhar tadının keyfini çıkarabilirsiniz.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok X-Priv Baby Kit Elektronik Sigara

 

Küçük ve zarif tasarımı, ön kısımdaki cam dokusu, arka kısımdaki yılan derisi tasarımı ile X-Priv Baby birçok açıdan kusursuz bir cihazdır. Yüksek çözünürlüklü 2.0inç geniş ekran size daha açık kullanım detayları sunar. Cihazın 2300mAh dahili bataryası ve 80W güç çıkışı, sonsuz kullanım isteğinizi tetikleyecek. Kit içeriğinde yer alan TFV12 Big Baby Prince tank ve güçlü coilleri sayesinde derin ve zengin buhar tadının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kit İçeriği

 

1x X-Priv Baby Mod

1x TFV12 Big Baby Prince Tank

1x V8 Baby Q2 0.4ohm Dual Coil (Kurulu Halde)

1x V8 Baby Q2 0.4ohm Dual Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Cam Görünümlü Tasarım

 

Cihazın ön kısmında parlak ve şık görünümlü cam materyal kullanılmıştır. Arka kısımda ise yılan derisi görünümlü tasarım güçlü bir kullanım hissi sunar.

 

2.0” Yüksek Çözünürlüklü Ekran

 

X-Priv Baby 2.0inç renkli ekrana sahiptir. Diğer ürünlere kıyasla daha yüksek çözünürlüktedir ve daha açık bir şekilde anlaşılan kullanıcı arayüzüne sahiptir.

 

Ergonomik Tasarım

 

Mod tamamen ergonomik olarak tasarlanmıştır ve bu sayede kullanıcıya konforlu bir elde tutuş hissi verir. X-Priv Baby cihazının büyük ateşleme butonu cihazın yan kısmında, aşağı/yukarı ayar tuşları ise ekranın alt kısmında yer almaktadır. Tüm tuşlar kullanım kolaylığına sahiptir.

 

Okunması Kolay Menü

 

Ana menü ve alt menülerin okunması ve kullanımları oldukça kolaydır, bu sayede kullanım detaylarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

VW Modu

 

“VW Modu” modun aktivasyonunu, çekiş etkilerini, watt değeri ayarlarını içerir.

 

TC Modu

 

“TC Modu” coil tipini, ön ısıtma watt değerini, Adj-TCR ve başlangıç OHM ayarlamalarını gösterir.

 

Çekiş Ayarları

 

“Puff Settings” yapmış olduğunuz çekiş sayısını, eğer ayarladıysanız çekiş limitinizi ve sayaç sıfırlama fonksiyonunu gösterir.  

 

Yeni Tasarlanmış Kullanıcı Arayüzü

 

X-Priv Baby yeni tasarlanmış kullanıcı arayüzüne sahiptir, tüm arayüz eskisine göre daha sezgisel bir tasarımdadır. VW/TC modları, vaping efektleri,voltaj, batarya ömrü vb. kullanım detaylarını ekran üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca ekran ayarı için 6 farklı renk seçeneği mevcuttur.

 

2300mAh Batarya Kapasitesi

 

X-Priv Baby Kit dahili güçlü ve sağlam 2300mAh batarya kapasitesine sahiptir. Cihazın çıkış gücü 80W’a kadar çıkarılabilir, yüksek buhar üretimi elde edebilirsiniz.

 

Çok Sayıda Koruma Özelliği

 

Cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliği mevcuttur.

 

Güncelleme ve Şarj Desteği

 

Cihaz yazılım güncelleme özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca pilleri şarj etmek için cihazdan çıkarmanıza gerek yoktur, USB girişinden cihazı şarj da edebilirsiniz.

 

Cobra Ağızlık

 

TFV12 Big Baby Prince tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur.

 

Patentli Kilitleme Mekanizması

 

Yeni tasarlanmış üst kısımda patentli kilitleme mekanizması vardır, bu tuşa bastıktan sonra üst kısmı açabilirsiniz. Bunun yanında bu tasarım üst kısmın yanlışlıkla açılmasını ve likit sızıntılarını önler.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

 

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

 

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

 

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

Smok
STP1271811688
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri