Smok V-FIN Kit Elektronik Sigara

Smok V-FIN Kit Elektronik Sigara Dahili süper geniş 8000mAh batarya kapasitesi ile cihazın keyfini çok uzun süre çıkarabilir, 6W – 160W çıkış gücü aralığı sayesinde elektronik sigara konusunda farklı taleplerinize karşılık bulabilirsiniz

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok V-FIN Kit Elektronik Sigara

 

Sağlam bir batarya, yüksek buhar üretimi ve modern bir tasarım mı arıyorsunuz? Öyleyse V-Fin kit sizin için iyi bir seçim olabilir! Dahili süper geniş 8000mAh batarya kapasitesi ile cihazın keyfini çok uzun süre çıkarabilir, 6W – 160W çıkış gücü aralığı sayesinde elektronik sigara konusunda farklı taleplerinize karşılık bulabilirsiniz. Bunun yanında, ergonomik olarak tasarlanmış ateşleme butonu, yüksek çözünürlüklü OLED ekranı ve kit içeriğindeki TFV12 Big Baby Prince tank ile bu kit sizi elektronik sigara modasının öncüsü yapacak.

 

Kit İçeriği

 

1x V-Fin Mod

1x TFV12 Big Baby Prince Tank

1x V8 Baby Q4 0.4ohm Quadruple Coil (Kurulu Halde)

1x V8 Baby T8 0.15ohm Octuple Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Modern Tasarım

 

Mod modern, basit ve şık olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüzey üzerindeki işlemeli tasarım size eşsiz bir doku sunacak.

 

8000mAh Batarya Kapasitesi

 

V-Fin Kit dahili 8000mAh batarya kapasitesine sahiptir. Güçlü ve sağlam bataryası ile kitin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

 

160W Çıkış Gücü

 

Cihazın maksimum çıkış gücü 160W’a kadar ulaşabilir ve seçebileceğiniz 3 farklı mod mevcuttur. Temp modu her çekişinizde istikrar sağlar, Watt modu yüksek buhar üretmek isteyenler için idealdir ve Memory modu sizin akıllı yardımcınız olabilir.

 

Portatif Boyut

 

V-Fin 160W portatif bir boyuttadır, bu yüzden cihazı elinizde kolaylıkla tutabilirsiniz. Bu cihaz istediğiniz yere götürebileceğiniz en iyi partneriniz olacak.

 

 

Büyük Ateşleme Butonu

 

V-Fin kitin yan kısmında büyük bir ateşleme butonu mevcuttur, bu tuş ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu tuşu kullanarak elektronik sigara deneyiminizi hemen başlatabilirsiniz.

 

Okunması Kolay OLED Ekran

 

V-Fin yüksek çözünürlüklü OLED ekrana sahiptir ve bu ekran basit kullanıcı arayüzü ile birleştirilmiştir. VW/TC, vaping efekti, voltaj, batarya ömrü ve rezistans değeri gibi bilgileri bu ekranda görebilirsiniz.

 

Batarya Ömrü Göstergesi

 

Ekran üzerindeki batarya ömrü göstergesi sayesinde pil durumunuz hakkındaki güncel durumu görebilirsiniz.

 

Güncelleme ve Şarj Desteği

 

Cihaz yazılım güncelleme özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca pilleri şarj etmek için cihazdan çıkarmanıza gerek yoktur, USB girişinden cihazı şarj da edebilirsiniz.

 

Çok Sayıda Koruma Özelliği

 

V-Fin mod potansiyel risklere karşı korunmak için koruma özelliklerine sahiptir.

 

Ayarlanabilir Hava Akımı Sistemi

 

Bu sistem size açık bir çekiş sunar. Hava akımı atomizer tabanındaki halkanın döndürülmesi ile kolayca ayarlanabilir.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

 

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

 

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

 

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

Smok
STP1560215411
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri