Smok T-Priv 3 220W Kit Elektronik Sigara

Smok T-Priv 3 220W Kit Elektronik Sigara Süper yüksek 300W çıkış gücü ve 3 adet 18650 pil ile güçlendirilen T-Priv 3 alışılmışın dışında bir elektronik sigara deneyimi sunar. Kit içeriğinde ayrıca devrim niteliğindeki TFV12 Prince tank kullanılmıştır, bu tankın 8ml yüksek kapasitesi size sürekli olarak harika tadı getirir.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok T-Priv 3 220W Kit Elektronik Sigara

T-Priv serisi, güçlü bir karizmaya sahip yeni üyesi ile geri dönüyor! T-Priv ile aynı dış tasarıma sahip olan T-Priv 3 kusursuz bir deformasyon sürecinden geçerek daha güçlü ve sağlam bir hale getirilmiştir. Süper yüksek 300W çıkış gücü ve 3 adet 18650 pil ile güçlendirilen T-Priv 3 alışılmışın dışında bir elektronik sigara deneyimi sunar. Kit içeriğinde ayrıca devrim niteliğindeki TFV12 Prince tank kullanılmıştır, bu tankın 8ml yüksek kapasitesi size sürekli olarak harika tadı getirir.

Kit İçeriği

1x T-Priv 3 Mod

1x TFV12 Prince Tank

1x V12 Prince Q4 0.4ohm Quadruple Coil (Kurulu Halde)

1x V12 Prince T10 0.12 Decuple Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

Özel Tasarım

T-Priv 3 oyularak ortaya çıkarılan özel bir tasarıma sahiptir, bu tasarım sayesinde cihazı kullanırken gücü elinizde hissedeceksiniz.

Çığır Açan Eliptik Tasarım

Tüm mod ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak herhangi bir sivrilik veya sürtünme yaratmayacak şekilde ortaya çıkarılan cihazın eliptik gövdesi sayesinde cihazı elinizde kolayca tutabileceksiniz.

Baştan Uca Zarafet

Cihazın her detayının zarif olmasına özen gösterilmiştir ve aşırıya kaçılmamıştır. Bu cihaz her türden özel durumlarda en iyi dostunuz olacak.

Ergonomik Olarak Tasarlanmış Ateşleme Butonu

Cihazın yan kısmında bulunan ateşleme butonu ergonomik olarak tasarlanmıştır, cihazı avcunuzda tutarken kolaylıkla ateşleme yapabilirsiniz. Tek bir tuşa basarak tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

9 Farklı Renkte Özelleştirilebilen LED Işık

T-Priv için kırmızı, yeşil, mavi, sarı, mor, camgöbeği, beyaz, RBG ve gökkuşağı LED seçenekleri mevcuttur. Ayarlanabilir LED ışıklar monotonlaşan e-sigara hayatınızı renklendirecek.

300W Çıkış Gücü

Cihazın maksimum çıkış gücü 300W’a kadar yükseltilebilir. 300W çıkış gücünün keyfini 3 adet 18650 pil ile çıkarabilirsiniz. Daha yüksek güç çıkışı daha yüksek miktarda buhar üretmenize olanak tanır.

Okunması Kolay OLED Ekran

Okunması kolay OLED ekran tamamen yeni bir çalışma arayüzü ile birlikte geliyor. Sizin için VW/TC, çekiş efekti, voltaj, batarya ömrü, rezistans değeri gibi bilgiler ekranda gösterilir. Üçlü batarya ömrü göstergesi de OLED ekranda yer alır.

Batarya Kurulumu

T-Priv 3 kit 3 adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir. OLED ekrandaki üçlü batarya göstergesi ile pillerinizin durumunu kolayca görebilirsiniz.

1) Resimde gösterildiği gibi batarya kapağını kaydırarak açın.

2) Pilleri doğru şekilde cihaza yerleştirin.

3) Batarya kapağını kapatın.

Çok Sayıda Koruma Özelliği

Cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliği mevcuttur.

Güncelleme Desteği

T-Priv 3 cihazı güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir. Kit içeriğinde yer alan USB kablo ile cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

Cobra Ağızlık

TFV12 Prince tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur.

Ayarlanabilir Hava Akımı Sistemi

Ayarlanabilir hava akımı size oldukça geniş bir çekiş hissi getirir. Hava akımı, atomizer tabanında yer alan halkanın döndürülmesi ile kolaylıkla ayarlanabilir.

Üst Dolum Sistemi

Üst dolum sistemi sayesinde likit dolumu işlemini daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sızıntı probleminiz de büyük ölçüde çözülecek.

1-   Hazneyi bir elinizle tutun ve diğer elinizi de üst kapağa bastırarak saat yönünün tersinde hareket ettirmek için kullanın.

2-   Boşluğa e-likit ekleyin, ancak merkezi hava akımı tüpüne likit damlatmamaya özen gösterin.

3-   Kapağı dikkatlice ve sıkıca kapatın. Daha sonra organik pamuğun likidi tamamen emmesi için birkaç dakikalığına bekletin.

RBA Nasıl Kurulur

1. Başlamadan önce, ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

2. RBA üst kısmını ayırın.

3. Önceden sarılmış coili takın. Coili direkler arasına yerleştirin ve uçlarını vidalar etrafına sarıp sıkılaştırın. Coilin tek bir parça halinde merkezde sabitlendiğinden ve hava borusu ile birlikte sıralandığından emin olun, ayrıca coilin tabana değmemesine de dikkat edin.

4. Fazlalık olan uçları kesin.

5. Bir parça pamuk kesin, çok az veya çok fazla olmamasına dikkat edin.

6. Pamuğu coilin ortasına yerleştirin.

7. Pamuğu belli bir açıda kesin, çok kısa veya uzun olmamasına dikkat edin.

8. E-likitiniz ile coili ıslatın ve pamuğu ayarlayın.

Uyarı: Coil rezistansları cihaz ateşlenmeden önce ve rezistansın aynı kaldığından emin olmak için daha sonra periyodik olarak kontrol edilmelidir.

Smok
STP1276610870
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri