SMOK Majesty Kit Luxe Edition Kit Elektronik Sigara

SMOK Majesty Kit Luxe Edition Kit Elektronik Sigara 225W Çıkış Gücü | LED Ekran | 2 Adet 18650 Pil ile Çalışmaktadır | 8ml Atomizer Kapasitesi

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

SMOK Majesty Kit Luxe Edition Kit Elektronik Sigara


Ürün Tanıtımı

 

Majesty Kit Luxe Edition başyapıt olarak değerlendirilmeyi hak eden muhteşem bir kittir. Lüks ve parlak görünümü dahil olmak üzere modun her bir detayı size şıklığın tanımını gösterir. 225W maksimum çıkış gücüne ulaşabilen bu mod ile yüksek miktarda buharın keyfini çıkarabilir, yüksek çözünürlüklü kullanıcı arayüzü sayesinde kullanım detaylarınızı görebilirsiniz. Dahası, ergonomik olarak tasarlanmış ateşleme butonu sayesinde kcihazı kolayca kullanabilirsiniz. Kit içeriğine dahil olan TFV12 Prince tank güçlü coilleri ve geniş kapasitesi ile öne çıkmaktadır. Elektronik sigaranın yeni gücünü hissetmek için hemen Majesty Luxe Edition’ı deneyin!

 

Kit İçeriği

 

1x Majesty Mod Luxe Edition

1x TFV12 Prince Tank

1x V12 Prince Q4 0.4ohm Quadruple Coil (Kurulu Halde)

1x V12 Prince T10 0.12 Decuple Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Gösterişli Dış Görünüm

 

Majesty Luxe Edition’ın gösterişli bir dış tasarımı vardır. Cihazda kullanacağınız her türlü tasarım kombinasyonu size tahmin edemeyeceğiniz kadar şık bir görüntü elde edeceksiniz.

 

225W Çıkış Gücü

 

Majesty Luxe Edition’ın maksimum çıkış gücü 225W’a kadar yükseltilebilir. Temp modunda her çekişte tat istikrarı sağlanır. Watt modu yüksek buhar üretimi için mükemmeldir. Memory modu ise sizin akıllı yardımcınız olabilir.

 

Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü

 

SMOK ekibinin baştan aşağı yenilediği ve geliştirdiği kullanıcı arayüzü kullanım özelliklerinizi size daha detaylı ve doğrudan gösterecek. Ayrıca ekran ayarı için 6 farklı renk seçeneği mevcuttur.

 

Çift Batarya Ömrü Göstergesi

 

Majesty Luxe Edition iki adet 18650 batarya ile güçlendirilmiştir. TFT ekran üzerinde yer alan çift batarya ömrü göstergesi size bataryalarınız hakkında doğru bilgileri verir.

1-   Batarya kapağını resimde gösterildiği gibi kaydırarak açın.

2-   İki adet 18650 pili doğru şekilde moda yerleştirin.

3-   Kapağı kapatın.

 

Çok Sayıda Koruma Özelliği

 

Cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliği mevcuttur.

 

Cobra Ağızlık

 

TFV12 Prince tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur.

 

Patentli Kilitleme Mekanizması

 

Yeni tasarlanmış üst kısımda patentli kilitleme mekanizması vardır, bu tuşa bastıktan sonra üst kısmı açabilirsiniz. Bunun yanında bu tasarım üst kısmın yanlışlıkla açılmasını ve likit sızıntılarını önler.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi sayesinde likit dolumu işlemini daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sızıntı probleminiz de büyük ölçüde çözülecek.

 

1-   Hazneyi bir elinizle tutun ve diğer elinizi de üst kapağa bastırarak saat yönünün tersinde hareket ettirmek için kullanın.

 

2-   Boşluğa e-likit ekleyin, ancak merkezi hava akımı tüpüne likit damlatmamaya özen gösterin.

 

3-   Kapağı dikkatlice ve sıkıca kapatın. Daha sonra organik pamuğun likidi tamamen emmesi için birkaç dakikalığına bekletin.

 

RBA Nasıl Kurulur

 

1. Başlamadan önce, ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

2. RBA üst kısmını ayırın.

3. Önceden sarılmış coili takın. Coili direkler arasına yerleştirin ve uçlarını vidalar etrafına sarıp sıkılaştırın. Coilin tek bir parça halinde merkezde sabitlendiğinden ve hava borusu ile birlikte sıralandığından emin olun, ayrıca coilin tabana değmemesine de dikkat edin.

4. Fazlalık olan uçları kesin.

5. Bir parça pamuk kesin, çok az veya çok fazla olmamasına dikkat edin.

6. Pamuğu coilin ortasına yerleştirin.

7. Pamuğu belli bir açıda kesin, çok kısa veya uzun olmamasına dikkat edin.

8. E-likitiniz ile coili ıslatın ve pamuğu ayarlayın.

Uyarı: Coil rezistansları cihaz ateşlenmeden önce ve rezistansın aynı kaldığından emin olmak için daha sonra periyodik olarak kontrol edilmelidir.

Smok
STP2049589486
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri