SMOK Veneno Kit Elektronik Sigara

SMOK Veneno Kit Elektronik Sigara 225W Çıkış Gücü | LED Ekran | 2 Adet 18650 Pil ile Çalışmaktadır | 5ml Atomizer Kapasitesi

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.


SMOK Veneno Kit Elektronik SigaraÜrün Tanıtımı

Ön ve arka kısmındaki 7 farklı LED ışığa sahip Veneno elektronik sigara hayatınızı renklendirecek! Veneno mod 225W çıkış gücü ile farklı taleplerinizi karşılarken aynı zamanda 1.3inç renkli ekranında kullanım bilgilerinizi detaylı olarak görebilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanmış ateşleme butonu sayesinde de cihazı kolaylıkla kullanabilirsiniz. TFV8 Big Baby Light Edition ile güçlendirilen bu kit ile elektronik sigara savaşını domine eden kesinlikle siz olacaksınız.

Kit İçeriği

1x Veneno Mod

1x TFV8 Big Baby Light Edition

1x V8 Baby Q2 0.4ohm Dual Coil (Kurulu Halde)

1x V8 Baby T8 0.15ohm Octuple Coil

1x Yedek Cam Tüp

6x Renkli Sızdırmazlık Halkası

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

Yaratıcı Dış Görünüm

Veneno iyi bir işçilikle tasarlanmış şık bir görünüme sahiptir. Cihazın gövdesine oyulmuş tasarım çizgileri cihaza sağlam bir görüntü verir.

Ergonomik Ateşleme Butonu

Cihazın yan kısmındaki ergonomik olarak tasarlanmış ateşleme butonu sayesinde cihaz konforlu bir kullanıma sahiptir. Tüm işlemlerinizi bu tuşa basarak basitçe gerçekleştirebilirsiniz.

225W Çıkış Gücü

Veneno’nun maksimum çıkış gücü 225W’a kadar yükseltilebilir. Temp modunda her çekişte tat istikrarı sağlanır. Watt modu yüksek buhar üretimi için mükemmeldir. Memory modu ise sizin akıllı yardımcınız olabilir.

Şık LED Işıklar

Cihazın ön kısmında iki arka kısmında ise 5 adet ok biçiminde LED ışık mevcuttur.

Mevcut olan 12 renk seçeneği arasından favorinizi seçebilir ve elektronik sigara deneyiminizi renklendirebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Kullanıcı Arayüzü

Veneno yüksek çözünürlüklü TFT ekrana sahiptir. Sizin için VW/TC, çekiş efekti, voltaj, batarya ömrü, rezistans değeri gibi bilgiler ekranda gösterilir.

3 Farklı Mod Mevcuttur

TC (Ti, Ni, SS), VW ve Memory modları olmak üzere 3 adet mod seçeneği mevcuttur.

Çok Sayıda Koruma Özelliği

Veneno mod potansiyel risklere karşı korunmak için koruma özelliklerine sahiptir.

Çift Batarya Ömrü Göstergesi

Ekran üzerindeki çift batarya ömrü göstergesi size bataryalarınız hakkında son durumu gösterir.

Güncelleme ve Şarj Desteği

Cihaz yazılım güncelleme özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca pilleri şarj etmek için cihazdan çıkarmanıza gerek yoktur, USB girişinden cihazı şarj da edebilirsiniz.

Batarya Kurulumu

1) Resimde gösterildiği gibi batarya kapağını kaydırarak açın.

2) Pilleri doğru şekilde cihaza yerleştirin.

3) Batarya kapağını kapatın.

Delrin Ağızlık

Delrin ağızlık size artırılmış hava akımı ile birlikte güçlü çekiş etkileri sunar.

Ayarlanabilir Hava Akımı Sistemi

Ayarlanabilir hava akımı size oldukça geniş bir çekiş hissi getirir. Hava akımı, atomizer tabanında yer alan halkanın döndürülmesi ile kolaylıkla ayarlanabilir.

Üst Dolum Sistemi

Üst dolum sistemi sayesinde likit dolumu işlemini daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sızıntı probleminiz de büyük ölçüde çözülecek.

1-   Hazneyi bir elinizle tutun ve diğer elinizi de üst kapağa bastırarak saat yönünün tersinde hareket ettirmek için kullanın.

2-   Boşluğa e-likit ekleyin, ancak merkezi hava akımı tüpüne likit damlatmamaya özen gösterin.

3-   Kapağı dikkatlice ve sıkıca kapatın. Daha sonra organik pamuğun likidi tamamen emmesi için birkaç dakikalığına bekletin.

RBA Nasıl Kurulur

1. Başlamadan önce, ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

2. RBA üst kısmını ayırın.

3. Önceden sarılmış coili takın. Coili direkler arasına yerleştirin ve uçlarını vidalar etrafına sarıp sıkılaştırın. Coilin tek bir parça halinde merkezde sabitlendiğinden ve hava borusu ile birlikte sıralandığından emin olun, ayrıca coilin tabana değmemesine de dikkat edin.

4. Fazlalık olan uçları kesin.

5. Bir parça pamuk kesin, çok az veya çok fazla olmamasına dikkat edin.

6. Pamuğu coilin ortasına yerleştirin.

7. Pamuğu belli bir açıda kesin, çok kısa veya uzun olmamasına dikkat edin.

8. E-likitiniz ile coili ıslatın ve pamuğu ayarlayın.

Uyarı: Coil rezistansları cihaz ateşlenmeden önce ve rezistansın aynı kaldığından emin olmak için daha sonra periyodik olarak kontrol edilmelidir.

Smok
STP1700475531
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri