Smok Stick M17 Elektronik Sigara

Smok Stick M17 Elektronik Sigara , SMOK tarafından üretilen all-in-one stilinde bir cihazdır. 1300mAh batarya kapasitesi sahiptir.Kit 2ml likit kapasitesine, mil üzerinde döndürerek açılan üst dolum sistemine ve sızıntı karşıtı atomizer tabanına sahiptir.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Stick M17 Elektronik SigaraÜrün Tanıtımı

 

Stick M17, SMOK tarafından üretilen all-in-one stilinde bir cihazdır. 1300mAh batarya kapasitesi ve Stick M17 core kombinasyonu ile size özel bir elektronik sigara deneyimi getirir. Diğer kalem stilindeki kitlere göre daha ince olmasına rağmen uzun süre kullanılabilir ve koruma özellikleri mevcuttur. Cihazdaki tek bir tuş ile tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kit 2ml likit kapasitesine, mil üzerinde döndürerek açılan üst dolum sistemine ve sızıntı karşıtı atomizer tabanına sahiptir. Tüm bu özellikler Stick M17 cihazının mükemmelliğini kanıtlayan özelliklerdir.

 

Kit İçeriği

 

1x Stick M17

1x Stick M17 Core (Çift Coilli, 0.6ohm) (Kurulu Halde)

1x Stick M17 Core (Çift Coilli, 0.6ohm)

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Ürün Detayları

 

2.0ml Kapasite

17.5mm Çap

130.65mm Yükseklik

77g Ağırlık

 

Boyut: 130.65 x 17.5

Ağırlık: 77g

Batarya Kapasitesi: 1300mAh

Standby Akımı: <30uA

Rezistans Aralığı: 0.5ohm – 1.0ohm

Materyal: Paslanmaz Çelik

 

Geniş Batarya Kapasitesi

 

Stick M17 kit dahili 1300mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. Cihazın bataryası güçlü ve sağlam bir performans sunar. Cihazın keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

 

İnce Tasarım

 

Stick M17 diğer kalem stilindeki kitlere göre daha incedir. Boyutu ve ağırlığı cihazı cebinizde taşıyabilmenizi daha kolay kılar.

 

Koruma Özellikleri

 

Stick M17 potansiyel riskleri önlemek için çeşitli koruma önlemlerine sahiptir.

Tüm İşlemler için Tek Bir Tuş

 

Cihazı açıp kapatmak veya elektronik sigaranın keyfini çıkarmak Güç tuşuna basarak basitçe gerçekleştirilebilir.

 

Akıllı Batarya Ömrü Göstergesi

 

Stick M17’nin akıllı batarya ömrü göstergesi size cihazınız ile ilgili açık bilgiler sunar. Batarya ömrü göstergesi siz her çekiş yaptığınızda 4 kez yanıp söner. Eğer 15 kez hızlı bir şekilde yanıp sönerse bu voltajın 3.3V değerinden daha düşük olduğunu gösterir, bu durumda lütfen cihazınızı şarj edin.

 

Delrin Ağızlık

 

Delrin ağızlık size artırılmış hava akımı ile birlikte güçlü çekiş etkileri sunar.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

 

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı saat yönünün tersinde döndürün.

 

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

 

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

Smok
STP1927884075
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri