Smok Mag Baby Kit 50W Elektronik Sigara

Smok Mag Baby Kit 50W Elektronik Sigara mükemmel dokusu ve sunduğu muhteşem tat Mag Baby’i öne çıkaran özelliklerdir. Mag Baby 4.5ml e-likit kapasitesine ve muhteşem bir hava akımı sistemine sahip olan TFV12 Baby Prince tank ile birleştirilmiştir.

649,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Mag Baby Kit 50W Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

Mag ailesinin yeni üyesi Mag Baby karşınızda! Şık ve zarif bir mod olan Mag Baby, elektronik sigara hayatınıza gerçek bir deneyim getirecek. Bu cihazla üretilen buhar tat duyunuza hitap eder. Konforlu elde tutuş, mükemmel dokusu ve sunduğu muhteşem tat Mag Baby’i öne çıkaran özelliklerdir. Mag Baby 4.5ml e-likit kapasitesine ve muhteşem bir hava akımı sistemine sahip olan TFV12 Baby Prince tank ile birleştirilmiştir.

 

Kit İçeriği

 

1x Mag Baby Mod

1x TFV12 Baby Prince Tank

1x V8 Baby-Q2 0.6ohm Dual Coil (Kurulu Halde)

1x V8 Baby-M2 0.25ohm Dual Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

 

Özgün Tasarım

 

Mag serisinin yeni üyesi olan Mag Baby küçük bir silah kabzası örnek alınarak tasarlanmıştır. Ürünün her detayı görmek isteyeceğiniz şıklığı ve estetiği yansıtmaktadır.

 

Ürün Detayları

 

Mag Baby Mod

 

Boyut: 61.37x46x27mm

Güç Aralığı: 1-50W

Akım: <400uA

Voltaj Aralığı: 0.5-9V

Rezistans Aralığı: 0.1 – 2.5ohm (VW) / 0.05 - 2ohm (TC)

Sıcaklık Aralığı: 200 - 600F / 100 - 315C

 

TFV12 Baby Prince

 

Materyal: Paslanmaz Çelik

Boyut: 26mmx53.7mm

Ağırlık: 55g

Kapasite: 4.5ml

Bağlantı Parçası: 510

 

Ergonomik Tasarım

 

Modun tamamı ergonomik olarak tasarlanmıştır, modu elinizde konforlu bir şekilde tutabilirsiniz. Silah kabzası şeklinde tasarlanmış bu modu elinize aldığınızda kendinizi daha hüçlü hissedeceksiniz.

 

Havalandırma Delikleri

 

Mod gövdesinin üzerinde birkaç tane havalandırma deliği bulunmaktadır. Modu aşırı ısınmadan korumak ve modun kullanım ömrünü artırmak için yerleştirilen bu havalandırma delikleri ayrıca daha stabil bir çalışma performansı sağlar.

 

50W Çıkış Gücü

 

Dahili 1600mAh bataryası ve 50W maksimum çıkışı ile TC/VM modlarını destekleyen Mag Baby size farklı aroma ve buhar seçenekleri getirir.

 

0.96” OLED Ekran

 

Yüksek kaliteye ve görsel efektlere sahip OLED ekran ile kullanım detaylarınızı çok daha kolay bir şekilde görebileceksiniz.

 

Çok Sayıda Koruma Özelliği

 

Mag Baby, potansiyel risklere karşı çok sayıda koruma özelliğine sahiptir.

 

Güncelleme ve Şarj Desteği

 

Mag Baby güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca bu girişten cihazı şarj da edebilirsiniz.

 

Cobra Ağızlık

 

TFV12 Baby Prince tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur. Tüm 510 bağlantıları ile uyumludur.

 

Patentli Kilitleme Mekanizması

 

Yeni tasarlanmış üst kısımda patentli kilitleme mekanizması vardır, bu tuşa bastıktan sonra üst kısmı açabilirsiniz. Bunun yanında bu tasarım üst kısmın yanlışlıkla açılmasını ve likit sızıntılarını önler.

 

Üst Dolum Sistemi

 

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

 

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

 

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

 

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

Smok
STP1703822717
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri