Smok X-Force Kit Elektronik Sigara

Smok X-Force Kit Elektronik Sigara Cihazın gövdesine yerleştirilmiş 5 LED ışık, kapasitesi 2000mAh olan dahili batarya seviyesini gösterir. Size yüksek miktarda buhar ve yoğun bir tat getirecek olan X-Force 7ml doldurulabilir likit kapasitesine ve eşsiz X-Force coiline sahiptir.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok X-Force Kit Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

SMOK tarafından yeni geliştirilen tek tuşlu X-Force kesinlikle dostunuz olacak. Box modlar ile benzer bir görünüme sahip olan X-Force box modlara kıyasla çok daha hafiftir. Ürünün çizgi ve kesim tasarımı içindeki gücü dışına yansıtır. Cihazın gövdesine yerleştirilmiş 5 LED ışık, kapasitesi 2000mAh olan dahili batarya seviyesini gösterir. Size yüksek miktarda buhar ve yoğun bir tat getirecek olan X-Force 7ml doldurulabilir likit kapasitesine ve eşsiz X-Force coiline sahiptir. Bu özelleştirilmiş coil tüm kullanıcılara eski deneyimlerinden farklı bir deneyim sunar.

 

Paket İçeriği

 

1x X-Force Mod

1x X-Force Tank

1x X-Force Coil 0.3ohm (kurulu halde)

1x X-Force Coil 0.3ohm

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

 

Ürün Detayları

 

-      X-Force Mod

 

Materyal: Polikarbonat

Ağırlık: 99.8g

Güç Aralığı: <45W

Giriş Voltajı: 3.3V – 4.2V

Batarya Kapasitesi: 200mAh

Şarj Voltajı: 5V

Şarj Akımı: 0.6A – 0.7A

 

-      X-Force Tank

 

Ağırlık: 30g

Kapasite: 7ml

 

Minimalist Tasarım

 

X-Force modern tasarımın yeni trendi olan minimalist bir özelliktedir ve kullanıcılarına elektronik sigaranın sadeliğini hissettirir. Basit renk şeması sayesinde cihazdan alınacak kullanıcı deneyimi maksimize edilir. Ek olarak eğimli tank tasarımı yalnızca sızıntı probleminizi çözmekle kalmaz, ayrıca cihaza daha şık bir görüntü verir.

 

2000mAh Dahili Batarya Kapasitesi

 

Dahili 2000mAh bataryas kapasitesi ve güvenli çıkış özelliği ile X-Force kolaylıkla Micro-USB girişinden şarj edilebilir.

 

Kolaylıkla Görebileceğiniz Batarya Seviyesi

 

Cihaz gövdesine dikey olarak yerleştirilmiş 5 adet LED ışık batarya ömrünü açık bir şekilde gösterir. Bataryanın tamamen şarj olduğu durumda bu 5 LED ışık açık kalır.

 

Çok Sayıda Otomatik Koruma

 

X-Force cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliğine sahiptir.

 

Performans için Geliştirilmiş X-Force Transverse Coil

 

Dikey hava akımı sistemi ve transverse coil kullanımı ile birlikte, hava akımının ve coilin aynı doğrultuda olduğu sistem yapısı değiştirilmiştir ve sızıntı karşıtı gibi yapısal problemlere son verilmiştir. Aynı zamanda, hava akımı doğrultusu olarak da çizgi yerine daha kavisli bir yapı benimsenmiştir, hava akımının uzunluğu büyük ölçüde artırılmıştır. Bu sebeple daha fazla buhar birikerek daha yoğun miktarda bir tat ve buhar oluşturabilir.

 

Coil tabanında izole edilmiş seramik kullanılmıştır, bu sayede coilin iç sıcaklığı daha çabuk artarken aynı zamanda atomizasyon da çok daha etkili bir şekilde gerçekleşir. Altın kaplamalı pirinç elektrodun rezistansı alüminyum ve demir alaşımına göre çok daha düşüktür ve bataryanın enerjisi ısıtma telleri arasında kayıp yaşanmadan transfer edilebilir. Böylece daha hızlı bir şekilde daha fazla güç tasarrufu ve dayanıklılık elde edilir.

 

X-Force Coili Nasıl Değiştirilir

 

Diğer tanklardaki coil değişimlerinden farklı olarak coili silika jelinden ayırmanız yeterlidir. Daha sonra yenisini aynı yere sıkıca bastırarak takabilirsiniz.

 

E-Likit Dolumu Nasıl Yapılır

 

Tankı doldurduktan sonra hemen bir çekiş gerçekleştirmeyin, organik pamuğun tamamen ıslanması için cihazı birkaç dakika bekletin.

Smok
STP1865032829
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri