Smok X-Priv Kit 225W Elektronik Sigara

Smok X-Priv Kit 225W Elektronik Sigara Küçük ve zarif tasarımı, ön kısımdaki cam dokusu, arka kısımdaki yılan derisi tasarımı ile X-Priv Baby birçok açıdan kusursuz bir elektronik sigaradır. Yüksek çözünürlüklü 2.0inç geniş ekran size daha açık kullanım detayları sunar. 

859,90 ₺
773,91 ₺ 10% kazanın
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Smok X-Priv Kit 225W Elektronik Sigara Tanıtımı

Küçük ve zarif tasarımı, ön kısımdaki cam dokusu, arka kısımdaki yılan derisi tasarımı ile X-Priv Baby birçok açıdan kusursuz bir elektronik sigaradır. Yüksek çözünürlüklü 2.0inç geniş ekran size daha açık kullanım detayları sunar. Cihazın 2300mAh dahili bataryası ve 80W güç çıkışı, sonsuz kullanım isteğinizi tetikleyecektir. Elektronik sigara içeriğinde yer alan TFV12 Big Baby Prince tank ve güçlü coilleri sayesinde derin ve zengin buhar tadının keyfini çıkarabilirsiniz.

Smok X-Priv Kit Elektronik Sigara Kutu İçeriği

1x X-Priv  Mod

1x TFV12  Prince Tank

1x V8 Baby Q2 0.4ohm Dual Coil (Kurulu Halde)

1x V8 Baby Q2 0.4ohm Dual Coil

1x Yedek Cam Tüp

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

Cam Görünümlü Tasarım

Cihazın ön kısmında parlak ve şık görünümlü cam materyal kullanılmıştır. Arka kısımda ise yılan derisi görünümlü tasarım güçlü bir kullanım hissi sunar.

2.0” Yüksek Çözünürlüklü Ekran

X-Priv  2.0inç renkli ekrana sahiptir. Diğer ürünlere kıyasla daha yüksek çözünürlüktedir ve daha açık bir şekilde anlaşılan kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Ergonomik Tasarım

Mod tamamen ergonomik olarak tasarlanmıştır ve bu sayede kullanıcıya konforlu bir elde tutuş hissi verir. X-Priv  cihazının büyük ateşleme butonu cihazın yan kısmında, aşağı/yukarı ayar tuşları ise ekranın alt kısmında yer almaktadır. Tüm tuşlar kullanım kolaylığına sahiptir.

Okunması Kolay Menü

Ana menü ve alt menülerin okunması ve kullanımları oldukça kolaydır, bu sayede kullanım detaylarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.

VW Modu

“VW Modu” modun aktivasyonunu, çekiş etkilerini, watt değeri ayarlarını içerir.

TC Modu

“TC Modu” coil tipini, ön ısıtma watt değerini, Adj-TCR ve başlangıç OHM ayarlamalarını gösterir.

Çekiş Ayarları

“Puff Settings” yapmış olduğunuz çekiş sayısını, eğer ayarladıysanız çekiş limitinizi ve sayaç sıfırlama fonksiyonunu gösterir.  

Yeni Tasarlanmış Kullanıcı Arayüzü

X-Priv Baby yeni tasarlanmış kullanıcı arayüzüne sahiptir, tüm arayüz eskisine göre daha sezgisel bir tasarımdadır. VW/TC modları, vaping efektleri,voltaj, batarya ömrü vb. kullanım detaylarını ekran üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca ekran ayarı için 6 farklı renk seçeneği mevcuttur.

2 Adet 18650 Pil Kapasitesi

X-Priv 2 Adet 18650 Pil ile çalışır  Cihazın çıkış gücü 225W’a kadar çıkarılabilir, yüksek buhar üretimi elde edebilirsiniz.

Çok Sayıda Koruma Özelliği

Cihazı potansiyel risklerden korumak adına çok sayıda koruma özelliği mevcuttur.

Güncelleme ve Şarj Desteği

Elektronik sigaranız  yazılım güncelleme özelliğine sahiptir, cihazı güncellemek için USB girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca pilleri şarj etmek için cihazdan çıkarmanıza gerek yoktur, USB girişinden cihazı şarj da edebilirsiniz.

Cobra Ağızlık

TFV12 Prince tank vahşi ve özel bir tasarıma sahip olan Cobra ağızlık kullanır. Bununla birlikte size genişletilmiş hava akımı sunulur.

Patentli Kilitleme Mekanizması

Yeni tasarlanmış üst kısımda patentli kilitleme mekanizması vardır, bu tuşa bastıktan sonra üst kısmı açabilirsiniz. Bunun yanında bu tasarım üst kısmın yanlışlıkla açılmasını ve likit sızıntılarını önler.

Üst Dolum Sistemi

Üst dolum sistemi kolay kullanım sağlar. Ayrıca bu dolum sistemi sayesinde sızıntı probleminiz önemli derecede çözülecek.

1. Tankı bir elinizle tutun, diğer eliniz ile üst kısmı bastırın ve saat yönünün tersinde döndürün.

2. Boşluğa e-likit enjekte edin, merkezi hava akımı borusuna damlatmamaya özen gösterin.

3. Kapağı dikkatli ve sıkıca kapatın. Daha sonra içerisindeki organik pamuğun tamamen ıslanması için birkaç dakika bekleyin.

Smok
STP1945350536
1 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Smok X-Priv Kit 225W Elektronik Sigara

Smok X-Priv Kit 225W Elektronik Sigara Küçük ve zarif tasarımı, ön kısımdaki cam dokusu, arka kısımdaki yılan derisi tasarımı ile X-Priv Baby birçok açıdan kusursuz bir elektronik sigaradır. Yüksek çözünürlüklü 2.0inç geniş ekran size daha açık kullanım detayları sunar. 

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: