Smok Stick Prince Kit Elektronik Sigara

Smok Stick Prince Kit Elektronik Sigara  kalem tarzı vape sisteminin olağanüstü bir ilavesi olup, şaşırtıcı bir 8mL maksimum meyve suyu kapasitesini korurken, 3000mAh pil ile zarif bir şekilde tasarlanmış TFV12 Prince platformunu kullanmaktadır.

549,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Stick Prince Kit Elektronik Sigara Tanımı:

 

SMOK Çubuk Prens elektronik sigara seti, SMOK kalem tarzı vape sisteminin olağanüstü bir ilavesi olup, şaşırtıcı bir 8mL maksimum meyve suyu kapasitesini korurken, 3000mAh pil ile zarif bir şekilde tasarlanmış TFV12 Prince platformunu kullanmaktadır. Çubuk Prens, çok çeşitli renk seçeneklerinde sunulan ustalıkla hazırlanmış bir şasi içinde portatif bir form faktörü barındıran, taban çapında ve toplam uzunluğu 148mm olan 24,5 mm'dir. Stick V12 Prince, 3000mAh kapalı pil için akıllı akü göstergeleri ve akıllı yanıp sönen LED ışıkları ile microUSB portu üzerinden şarj edilir. Operasyonel olarak, Sopa Prensesi, emniyetli çoklu korumayı uygularken 3,6V ila 4,2V arasında değişen bir güç ile çıkış gücünün mevcut pil durumu ile ilişkili olduğu "akıllı" bir mekanik yöntemi etkinleştirmek için tek bir düğme ateşleme mekanizması uygular. Sopa Prens ile güçlü bir TFV12 Prens Tankı, maksimum 8 mililitrelik kapasitesi, yeni düğme kilidi menteşeli üst dolgusu, pürüzsüz çift alt hava akımı kontrolü ve çok yönlü TFV12 Prens Coil Sistemi ile eşleştirildi. Bu elektronik sigara kitinde  ayrıca bu etkileyici sete ikram eden bir çift 0.17 Prince-M4 Bobin bulunmaktadır.

SMOK Stick Prince Elektronik Sigara Pil Özellikleri:

24.5mm Çap
85mm Yükseklik
Entegre 3000mAh Pil
Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Doğrudan Voltaj Çıkış Sistemi - 'Akıllı' Mekanik Stil
Çalışma gerilimi aralığı: 3.4-4.2v
Tek Düğme Çalışması - Altıgen Ateşleme Mekanizması
Akıllı Pil Ömrü Göstergesi
8 saniye koruma
Düşük Direnç Koruması
Kısa devre koruması
Düşük voltaj koruması
MicroUSB Şarj Portu - Geçiş Kapasitesi
510 bağlantı tipi
Renk seçenekleri: Paslanmaz Çelik, Siyah, Kırmızı, Mavi, Altın, Mor, Yeşil, Gökkuşağı

SMOK TFV12 Prens Alt Ohm Tankı Özellikleri:

25.5mm Taban Çapı
5 mL Standart Suyu Kapasitesi
8 mL Maksimum Su Kapasitesi - Konveks Cam Uzatma
Üstün Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Yüksek Dereceli Cam Takviyesi
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı - Patlamaya Dayanıklı
Kullanışlı Üst Doldurma Döner Tasarım - Kilit Düğmesi Mekanizması
Bazda Büyük Çift Ayarlanabilir Hava Akımı Kontrolü
810 Cobra Reçine Ultra Geniş Damla Ucu
Performans Dereceli V12 Prens Bobin Yapısı
0.17 V12 Prens-M4 Dörtlü Bobinler - 30-70W için derecelendirilmiştir
510 pin bağlantı tipi

SMOK Stick Prince Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 Çubuk Prince Batarya
1 TFV12 Prens Alt Ohm Tankı
2 0.17ohm V12 Prens-M4 Çekirdek
1 adet MicroUSB kablosu
Yedek parçalar
Kullanım kılavuzu

Smok
STP1789852834
1 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri