SMOK Mag Grip Kit 100W Elektronik Sigara

SMOK Mag Grip Kit 100W Elektronik Sigara 85W - 100W Çıkış Gücü  1 Adet 18650 - 20700 - 21700 Pil ile Çalışmaktadır 5ml Atomizer Kapasitesi

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

SMOK Mag Grip Kit 100W Elektronik Sigara

MAG ailesinin yeni üyesi de beklemeye değer. Hala el modunun özelliklerine devam ediyor, zarif

ateş anahtarı ve dergi sürümü. Ayrıca, bazı taze tasarım konseptleri eklenmiştir: ayırt edici OLED ekran

Altındaki alan ve YUKARI / AŞAĞI düğmeleri, veri okuma ve veri ayarlamalarını mükemmel bir şekilde bir araya getirir. Ve uyumludur

21700, 20700 ve 18650 batarya ile; Dahası, 21700/20700 batarya tek bir güç çıkışı sunabilir

Yüksek performans ile 100 Watt. MAG Grip, iki yeni bobini benimseyen TFV8 Baby V2 tankı ile geliyor - Baby V2 S1 ve

Yoğun bulutlar ve lezzet ile Stick serisi batarya için ısmarlama bobinler olan Baby V2 S2. MAG Grip'te Holding

El, Grip gücünü hissedeceksiniz. Yenilik, vaping deneyimini değiştirmeye devam ediyor!

SMOK Mag Grip Kit  GÜCÜNÜ HİSSEDİN.

MAG Grip, önceki tipik özelliklere ve eklemeye devam ederek daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.

bazı yeni özellikler. Basit renk yolu, tüm cihazın daha kısa ve pratik görünmesini sağlar. Üzerindeki oluklar

modun üst kısmı, modun kavrama ve tutmanın daha rahat olmasını sağlayan pratikliği en üst düzeye çıkarmak için optimize edilmiştir.

Smok

Ürün İncelemeleri