SMOK R-Kiss 200W Elektronik Sigara

SMOK R-Kiss 200W Elektronik Sigara 200W Çıkış Gücü  2 Adet 18650 Pil ile Çalışmaktadır  2ml Atomizer Kapasitesi

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

SMOK R-Kiss 200W Elektronik Sigara

Vaping sadece rahatlatıcı bir yol değil, aynı zamanda yaşam tarzının bir açıklamasıdır, yeni seti R-Kiss'i örnek olarak alır.

KISS prensibini takip eder, bu onu Basit ve Aptalca Tutun anlamına gelir, bunu kitin her detayından hissedebilirsiniz.

Basit iki renkli kombinasyon, bu mod modern tarzını sonlandırır; 200W maksimum çıkış gücü, güçlü buhar etkisi sunmaya yardımcı olabilir;

ve yeni tasarlanan kullanıcı arayüzü de detaylı vaping bilgileri alabileceğiniz daha basit bir programdır.

  Ürünle birlikte verilen TFV-Mini V2 tankında üç farklı hava akımı yuvası, iki yeni bobin bulunmaktadır - Mini V2 A1 ve Mini V2 A2,

Smok

Ürün İncelemeleri