Smok TFV8 Baby Atomizer

Smok TFV8 Baby Atomizer 3.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Atomizer Çapı

199,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV8 Baby Atomizer

Boyutu: 22 mm x 53 mm
Kapasite: 3ml
Uyumlu Coiller:
V8 baby-Q2 çift çekirdekli - 0.4ohm (40 - 80W / en iyi kullanım aralığı: 55 - 65W);
V8 Baby-T8 Ekim çekirdek - 0.15ohm (50 - 110W / en iyi kullanım aralığı: 60 - 80W)
V8 baby RBA (isteğe bağlı)
Malzeme: SS Paslanmaz Çelik
Bağlantı tipi: 510 pin

Smok TFV8 Baby Kutu İçeriği:

1 x TFV8 Bebek Tankı 3ml
1 x V8 Baby-Q2 çekirdeği (0.4ohm çift bobini-coil) (Önceden yüklenmiş)
1 x V8 Baby-T8 çekirdeği (0.15ohm octuple bobini-coil)
1 x Yedek cam tüp
1 x Kullanım kılavuzu
Yedek parçalar

Smok
STP1631833284

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri