Smok TFV12 RBA Edition Atomizer

Smok TFV12 RBA Edition Atomizer 6ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

349,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV12 RBA Edition Atomizer

Boyut: 27 mm x 70 mm
Kapasite: 6ml
Malzeme: SS Paslanmaz Çelik
Bağlantı tipi: 510

Smok TFV12 RBA Edition Atomizer Kutu İçeriği:

1 x TFV12 Tank
1 x V12-T12 0.12ohm duodeniyel bobin-coil (önceden kurulu)
1 x V12-X4 0.15 ohm dörtlü bobin-coil
1 x V12-Q4 0.15 ohm dörtlü bobin-coil
1 x Yedek cam
1 x Kullanım kılavuzu
Yedek parçalar

Smok
STP1724895479
1 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
27mm
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Smok TFV12 RBA Edition Atomizer

Smok TFV12 RBA Edition Atomizer 6ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

Write your review