Smok Resa Prince Atomizer

Smok Resa Prince Atomizer 7.5ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Resa Prince Atomizer


Bir başka güçlü alt-ohm tankı olan Resa Prens Tankı, üç bobini benimser: Prens Q4, X6 ve T10 kırmızı ışık,

Bunların hepsi size büyük bulut ve yoğun lezzet getirebilir.

Yeni tasarlanan T10 kırmızı ışık bobini, vaping yaparken güzel kırmızı ışık yayar.

Resa Prensi'nin içbükey-dışbükey dokusuyla oluşturduğu özenli kobra reçine tasarımı, daha zarif ve muhteşem görünmesini sağlar.


Dahası, bu tank e-suyu kapasitesini 7,5 ml'ye kadar genişletebilen yepyeni bir ampul cam tüpü kullanıyor.

Yükselen bir kabilenin gizemli bir prensesi olan Resa Prensi'nin ilk çıkışını sıcak bir şekilde karşılayın.

Smok
STP1106941589
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri