Smok TFV12 Baby Prince Atomizer

Smok TFV12 Baby Prince Atomizer 4.5ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV12 Baby Prince Atomizer


TFV12 Bebek Prens TFV8 bebek beast tankının yükseltilmiş versiyonu!

Onun dahil V8 baby -Q4, V8 baby-T12 kırmızı ışık bobin ve V8 Baby Mesh bobin bebek beast bobinleri ile uyumludur,

Yeni bobinler, aynı wattta daha yoğun bulutlar ve saf lezzet üretebilir; bu harika bir gelişme!

Bu bobinler yeni tasarlanmistir, vizendiginiz zaman hafif bobin güzel bir ışık yayar ve örgü bobini ısıtma işlemini hızlandırmak için daha büyük ısıtma alanına sahiptir.

Ayrıca, bu tank, e-meyve suyu kapasitesini 4,5 ml'ye kadar genişletebilen ampul cam tüpü kullanmaktadır.

TFV12 Baby Prince'in her detayı, yüksek kaliteli vaping için en iyi garantidir.

Smok
STP1867535649
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri