Smok TFV8 Big Baby Light Edition Atomizer

Smok TFV8 Big Baby Light Edition Atomizer 5ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

TFV8 BİG BABY IŞIKLI

TFV8 Big Baby Light Edition tankı, adından da anlaşılacağı gibi TFV8 Big Baby'nin gelişmiş bir versiyonudur, bu yeni sürümde tankın tabanındaki LED ışıkları vardır.

Cihazı vape'ye verdiğinizde, LED yanar ve sızdırmazlık halkasının rengiyle birlikte rengini değiştirir.

Ayrıca, V8 Baby-X4, V8 Baby-T6, V8 Baby RBA, V8 Baby-Q2 ve V8 Baby-T8 çekirdeği ile mükemmel bir şekilde eşleşebilir.

Parlak ışık, hiper motorlar ve büyük e-suyu kapasitesi ile bu bebek sizi şaşırtacak!

Smok
STP1355939714

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24.5mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri