Smok TFV8 X-Baby Atomizer

Smok TFV8 X-Baby Atomizer 4ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV8 X-Baby Atomizer


TFV serisi tank inovasyonunun başlangıcından bu yana, harika bir top yapmaya çalışıyoruz.
hava akımı tankı, şimdi başardık, bu TFV8 X-Bebek tankı. Başarı tekrarlanır
iyileştirmeler ve testler, TFV8 X-Baby tankı dünyaca ünlü babybeast tankı gibi çalışır,
büyük bulutları, zengin aromayı, pürüzsüz hava akışını getiren, ayrıca hoş bir atomizasyon sesine sahip.vaping yaparken. Dahası, 4.0ml kapasiteli, klasik döner üst kapak tasarımına ve sızdırmaz sızdırmazlığa sahiptir.
atomizer tabanı, biz buna bebek beast kardeşi diyoruz ve TFV8 ailesinin sürpriz bir üyesi olacak.
Smok
STP1245225424
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri