Smok TFV12 Prince Cobra Edition

Smok TFV12 Prince Cobra Edition 7ml Likit Kapasitesi | 510 Uyumlu | Yenilikçi Üstten Dolum

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV12 Prince Cobra Edition

TFV12 Prens Cobra Edition tankı, görülmemiş derecede güçlü ve güzel olanı. İçinde hücresel bir örgü vardır, tanktaki e-sıvıyı damlattığınızda, hücresel ağın her parçasını güzel bir sıvı dolgusuyla görebilirsiniz! Üstüne ve tabana oyulmuş yılan desenleri ile tüm tank zarif bir sanat eserine benziyor.


İçerdiği V12 Prens şerit bobini, daha büyük ısınma alanına sahip ve daha saf bir lezzet getirebilen devrim niteliğindedir. Ayrıca, bu kitte akrilik ampul tüpü ve damla ucu ekstra hediye olarak yer almaktadır! Mükemmel tasarım, güçlü yeni bobinler, bu kobra baskısı sizi şaşırtacak!

Smok
STP1781280703

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
28mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri